Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

MuflON

Gracz
 • Ilość treści

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Typ Konta

  Premium

Wszystko napisane przez MuflON

 1. Login: MuflON Nick oskarżonego: Huberto Powód skargi: Jazda pod prąd, nie oddanie wystarczającej kwoty za naprawę pojazdu. Data zdarzenia: 06.01.2021 Dowody: https://imgur.com/a/SLET3So Opis sytuacji: Gracz jechał pod prąd przy czym wjechał we mnie, miał zapłacić za naprawę gdzie napisałem ile wyniesie, dał mi około 50$ po chwili czekania i pytania czy w końcu zapłaci pełną kwotę odpowiedział że nie ma tylu a ja mogłem nie jechać takim drogim autem... Dowód na poinformowanie gracza o skardze: (Ten sam link co w dowodach)
 2. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 3. Login: MuflON Nick oskarżonego: TadzikBalcon Powód skargi: Taran oraz jazda pod prąd. Data zdarzenia: 12.12.2020. Dowody: https://imgur.com/a/BkJvn1N Opis sytuacji: Gracz jechał pod prąd wleciał we mnie cała prędkością po czym odjechał, oczywiście dogoniłem go ale on nie miał zamiaru zapłacić za szkody ani nawet się zatrzymać. Dowód na poinformowanie gracza o skardze: Nie został po informowany ponieważ wyszedł z serwera kiedy mi uciekł bo mój pojazd został zniszczony tak ze nie mogłem się nim dalej poruszać.
 4. Login: MuflON Nick oskarżonego: Hvmr0 Powód skargi: Wjazd w tył pojazdu, po czym ucieka kiedy 3 razy informowałem go o tym by zapłacił za naprawę pojazdu. Data zdarzenia: 25.11.2020 Dowody: Mam jedynie świadka czyli gracza o nicku Morvk która jechała ze mną wtedy, oraz pisanie reporta który przyjął PaiR. Opis sytuacji: Jechałem pojazdem Greenwood, kiedy skręcałem w lewo na skrzyżowaniu wjechał we mnie Hvmr0, oczywiście uciekł, dogoniłem go powiedziałem raz by oddał pieniądze, uciekał dalej i tak 3 razy było, po czym po prostu włączył animacje kopania by poinformować mnie najwidoczniej ze ma to gdzieś. Dowód na poinformowanie gracza o skardze: https://imgur.com/a/dqF4vML
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.