Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

destruktorAPELAC

Gracz (no-sync)
 • Ilość treści

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

12 Nowy

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wow kto powraca 

  1. ks.Ferdynant

   ks.Ferdynant

   XDDDDDDDDDDDDDDDDD

 2. I kolejnym uzasadnieniem, dlaczego miałbym zostać odbanowany jest chociażby takie, że będąc w radiu na stanowisku Zastępcy Dyrektora to ja coś robiłem. @duck24 był cały czas na urlopie, ja prowadziłem akademię, rekrutacje, przyjmowałem ludzi i starałem się, aby było jak najlepiej, a nie... duck miał to gdzieś - (moim zdaniem nie powinien obejmować aktualnego stanowiska, bo tylko zajmuje a mógłby to ktoś inny przejąć, ktoś kto ma czas na to a nie tak jak on). Okej, obiecał, pod koniec sierpnia, że już wracają i nie będzie tego, co kiedyś, ale... 7 dni i radia znowu nie było i nie ma już od 2 tygodni. Powód? Pan @duck24 bierze sobie darmowy serwer i autopilot w WERSJI PRÓBNEJ i udaje, że on tutaj jest nie wiem kim. Reasumując - ja, będąc w biznesie robiłem bardzo dużo i na plus, aby to działało, a jak mnie nie ma to to umarło Pozdrawiam.
 3. Na parkingu policyjnym sprawdzałeś? Możliwe, że porzuciłeś w nieodpowiednim miejscu i został przeniesiony / zaholowany na parking policyjny. Wtedy wyciągniesz go za opłatą.
 4. Login: Destruktor Link do profilu (ban na forum): @[email protected] Data nadania kary: 29.07.2020 Długość kary: Permanentna Powód: Omijanie czarnej listy biznesów Wyjaśnienie: Tak jak wspomniałem i wyjaśniłem we wcześniejszej apelacji - omijałem czarną listę zarządzania biznesami, ale absolutnie nie miałem złych intencji, ani w tamtym momencie w żaden sposób nie działałem na szkodę biznesu, aczkolwiek przeciwnie - redakcja dzięki mnie się rozwijała. Na tą karę wiem, że składa się jeszcze wiele innych czynników, między innymi groźby w kierunku serwera. Chciałbym jednak spróbować po raz kolejny i otrzymać szansę - obiecuję, że jej tym razem nie zmarnuję. Przepraszam za wszystko i proszę o pozytywne rozpatrzenie niniejszej apelacji. Nigdy się nie poddawaj... ~ @Polak
 5. Witam serdecznie. Co jestem w stanie zrobić dla dobra serwera, by "odkupić" swoje winy? Otóż zacznijmy od tego, że nie chcę niczego obiecywać "cudów", rzeczy które mogą się nie spełnić. Więc wymienię tutaj przede wszystkim to, co mógłbym i chciałbym zrealizować. Na pewno chciałbym i będę się starał, aby każdy (nowy) gracz czuł się tu dobrze, aby został dobrze przywitany na serwerze. Jeśli powróciłbym do redakcji, co jest moim największym marzeniem w mojej karierze na tym serwerze - przygotowywałbym warte uwagi materiały, które przyciągałyby (nie tylko) nowych graczy, zachęcały do przeczytania, co jednocześnie sprawiłoby, że przebywanie na forum byłoby bardziej interesujące i korzystałoby z niego więcej osób. Starałbym się też przygotować kilka przydatnych poradników dla graczy i umieściłbym je w dziale Poradniki na forum. Oczywiście bardziej drobne rzeczy, które starałbym się robić to polecanie serwera publicznie, zapraszanie nowych graczy, etc. (Nie nachalnie). Pozdrawiam.
 6. Mam wrażenie, że nie posiadam "umiejętności" przekonywania, przyciągania, itp., ale spróbuję Cię przekonać. Myślę, że jedną z pierwszych rzeczy jest to, że nie pisałem apelacji od razu po zbanowaniu, tylko jak na normalnego człowieka przystało - odczekałem miesiąc, przez który mogłem się zastanowić nad swoim zachowaniem, a jednocześnie odpocząć od tej platformy / gry. Drugą rzeczą, którą można zauważyć i myślę, że jest na plus - będąc w redakcji, ja jako jedyny robiłem tak na prawdę materiały, wywiady i artykuły. Aktualnie w redakcji od bodajże dwóch tygodni są trzy osoby, a artykułów / wywiadów, jak nie było, tak nie ma. Mam na myśli tutaj, że na prawdę starałem się i dawałem z siebie wszystko, będąc graczem tego serwera. Kolejnym, być może istotnym zachowaniem może być fakt, że podczas (zazwyczaj prywatnych) rozmów z niektórymi ludźmi, np. Volenir - starałem wykazywać się bardzo dużą dojrzałością i szacunkiem,co myślę, że bardzo mi się udawało... oczywiście pomijając prowokacje od pewnej osoby i kłótnie na czacie premium. Never Give You Up
 7. Były groźby w kierunku serwera, z czego nie mam zamiaru w żaden sposób się wymigywać. Były to groźby, że zniszczę publiczną opinię serwera, załatwię, aby nie było żadnych filmów z serwera, itp. Co było tego powodem? Stwierdziłem, że skoro Ciamaidek zaczął mnie obrażać, wyzywać jak tylko mógł - w ogóle się nie oszczędzał, to ja również coś zrobię, Wiedziałem, że zależy mu bardzo na tym serwerze, bo widziałem, jak się w to wczuwa i stąd były groźby w kierunku serwera. Nie chcę pisać tutaj wodolejstwa, to dodam tylko, że pisałem to wszystko pod presją. Ze wszystkim odpuściłem też po bodajże godzinie i od tamtego czasu nie było mnie juz praktycznie na scenie MTA.
 8. Login: [email protected] Serial: F5714ABE90621791317D942F034BC094 Data nadania kary: 29.07.2020 r. Długość kary: Perm. Powód: Omijanie czarnej listy biznesów. Wyjaśnienie: Omijałem czarną listę zarządu biznesów poprzez pomoc w dużej mierze Heysiwerowi. To było tak, że jakby decydowaliśmy wspólnie na temat całej redakcji, gdzie ja nie powinienem tego robić. Ogólnie przez miesiąc odpocząłem sobie od społeczności MTA i teraz chciałbym powrócić. Błagam o ostatnią szansę, ponieważ chciałbym wrócić na serwer i odkupić swoje winy. ~ Never Give You Up
 9. * Nie jest to kolejna apelacja od tej samej kary. Apelacja, która jest napisana 23 maja, jest od bana na forum, natomiast ta jest od bana na serwerze. * Login: Destruktor Serial: F5714ABE90621791317D942F034BC094 Data nadania kary: 17.05.2020 - 22:27 Długość kary: Kara permanentna. Powód: Powód nie został podany. Wyjaśnienie: Chciałbym, aby kara została zdjęta, ponieważ chciałbym wrócić na serwer. Myślę, że nie było ze mną, aż tak dużych problemów - przynajmniej były takie pozory. Prowadziłem Redakcję serwerową, co myślę - że całkiem dobrze mi to wychodziło. Bardzo zależy mi na tym serwerze. Zapytałem @Sky "Czy jest głupi", ale nie stwierdziłem, że jest. Kulturalnie go zapytałem i miałem do tego pełne prawo, ponieważ jest wolność słowa. Dostałem odpowiedź "I jednocześnie otrzymuję perma". Mimo, iż czuję się niewinny, przepraszam jak najmocniej mogę @Sky za moje podejście do Ciebie. Przepraszam, jeśli nawet samo pytanie Cię uraziło. Przepraszam Wszystkich, wobec których byłem niemiły. Proszę o kolejną szansę. Obiecuję poprawę w swoim zachowaniu i obiecuję również, że taka sytuacja się nigdy więcej nie powtórzy.
 10. Login: Destruktor Serial: F5714ABE90621791317D942F034BC094 Data nadania kary: 17.05.2020 - 22:27 Długość kary: Kara permanentna. Powód: Powód nie został podany. Wyjaśnienie: Chciałbym, aby kara została zdjęta, ponieważ chciałbym wrócić na serwer. Myślę, że nie było ze mną, aż tak dużych problemów - przynajmniej były takie pozory. Prowadziłem Redakcję serwerową, co myślę - że całkiem dobrze mi to wychodziło. Bardzo zależy mi na tym serwerze. Zapytałem @Sky "Czy jest głupi", ale nie stwierdziłem, że jest. Kulturalnie go zapytałem i miałem do tego pełne prawo, ponieważ jest wolność słowa. Dostałem odpowiedź "I jednocześnie otrzymuję perma". Mimo, iż czuję się niewinny, przepraszam jak najmocniej mogę @Sky za moje podejście do Ciebie. Przepraszam, jeśli nawet samo pytanie Cię uraziło. Przepraszam Wszystkich, wobec których byłem niemiły. Proszę o kolejną szansę. Obiecuję poprawę w swoim zachowaniu i obiecuję również, że taka sytuacja się nigdy więcej nie powtórzy.
 11. Login: Destruktor Serial: @Destruktor [Ban na forum] Data nadania kary: 17.05.2020 - 22:27 Długość kary: Kara permanentna. Powód: Powód nie został podany. Wyjaśnienie: Chciałbym, aby kara została zdjęta, ponieważ chciałbym wrócić na serwer. Myślę, że nie było ze mną, aż tak dużych problemów - przynajmniej były takie pozory. Prowadziłem Redakcję serwerową, co myślę - że całkiem dobrze mi to wychodziło. Bardzo zależy mi na tym serwerze. Zapytałem @Sky "Czy jest głupi", ale nie stwierdziłem, że jest. Kulturalnie go zapytałem i miałem do tego pełne prawo, ponieważ jest wolność słowa. Dostałem odpowiedź "I jednocześnie otrzymuję perma". Mimo, iż czuję się niewinny, przepraszam jak najmocniej mogę @Sky za moje podejście do Ciebie. Przepraszam, jeśli nawet samo pytanie Cię uraziło. Przepraszam Wszystkich, wobec których byłem niemiły. Proszę o kolejną szansę. Obiecuję poprawę w swoim zachowaniu i obiecuję również, że taka sytuacja się nigdy więcej nie powtórzy.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.