Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

kubson89

Gracz
 • Ilość treści

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1
 • Typ Konta

  Zwykłe

kubson89 wygrał w ostatnim dniu 30 Lipiec

kubson89 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

24 Nowy

Ostatnie wizyty

352 wyświetleń profilu
 1. Siema Kierowniku

 2. 8.08.2020 Do biznesu została dodana ranga ,, Kierownik '' @mi3ele Został dodany na tę range. Tym samym dołącza on do zarządu Biznesu. Gratuluję oraz życzę sukcesów.
 3. Gratki ! Teraz ja pisze podanko na supka i może będziemy razem pracować

  1. Heysiwer

   Heysiwer

   Dzięki. Może się uda, w końcu każdy ma szansę 🙂

 4. Czarna Lista w Biznesie Studios Santos - @ks.Ferdynant Powód: Przyznanie się do napisania podania dla tzw. Beki ( BMA)
 5. Regulamin może ulec zmianie bez poinformowania osób trzecich
 6. Regulamin Studios Santos I. Postanowienia ogólne. §1. Każdy członek biznesu ma obowiązek przestrzegać regulaminu. §2. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. §3. Każdy członek biznesu ma obowiązek godnie go reprezentować. §4. Zakazuje się wynoszenia poufnych informacji z działu biznesu. §5. Każdy członek Biznesu musi współpracować z resztą osób. §6. Zakazuje się wszczynania kłótni. §7. Zakazuje wywyższania się. II. Obowiązki pracownika. §1. Każdy członek Biznesu jest zobowiązany być na wszelkich szkoleniach, spotkaniach, rozmowach oraz odprawach. §2. Każdy nowy członek Biznesu ( akademia ) musi zdać egzamin. §4. Każdy członek biznesu ma obowiązek zgłosić otrzymanie kary serwerowej do zarządu. §5. Każdy członek biznesu musi go reprezentować sobą , jak i swoim zachowaniem. III. Pojazdy grupowe. §1. Zakazuje się używania pojazdów do celów prywatnych. §2. Podczas poruszania się pojazdem należy przestrzegać zasad KRD. §3. Za pojazd odpowiedzialny jest ostatni kierowca. §4. Pojazd należy odstawić w przeznaczonym dla jego miejscu. §5. Odstawiony pojazd powinien być zatankowany w minimum 60 litrach oraz naprawiony w całości. §6. Prowadząc pojazd macie o niego dbać. §7. Każde porzucenie pojazdu będzie wiązało się z karą w postaci minusa lub kary pieniężnej. IV. Obowiązki oraz rekrutacja - Akademia. §1. Akademia składa się z trzech etapów: • Pierwszy etap - Rekrutacja. • Drugi etap - Spotkania/Szkolenia. • Trzeci etap - Egzamin kończący akademię. §2. Osoba której uda dostać się do Studia dostaję rangę Adept. §3. Każda osoba chcąca podejść do Egzaminu musi znać regulamin Biznesu oraz znać materiały szkoleniowe. §4. Osoba pisząc do nas podanie nie może być karana na serwerze od powyżej tygodnia. V. System karania. §1. Sposoby karania w naszym biznesie: -Upomnienie słowne. -Minus. -Degradacja o jeden stopień -Wyrzucenie z Biznesu §2. Karę można otrzymać za rzeczy, które nie tylko zostały wymienione w regulaminie, ale także za te, które zarząd uzna za niestosowne. §3. Zarząd Biznesu decyduje jak ukara członka oraz za co jest karany. §4. Podczas nadania kary dła członka biznesu , osoba nadająca musi podać powód. Jeśli nie poda powodu macie prawo zgłosić to dla Administracji serwera , oraz Opiekuna Biznesu.
 7. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 8. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 9. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 10. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 11. Powrót można zgłosić po co najmniej dwóch tygodniach od odejścia. Wzór Nick: UID: Ranga: Data odejścia: Powód odejścia: Powód powrotu:
 12. Skład Studios Santos ZARZĄD GŁÓWNY Dyrektor @kubson89 Zastępca Dyrektora @baartulaa PRACOWICY Montażysta - Kamerzysta- Aktor Głosowy- Aktor- Reżyser- Egzaminator- @kubson89 @baartulaa Szkoleniowiec- @kubson89 @baartulaa
 13. 31.07.2020 Biznes został zaakceptowany oraz wprowadzony w życie. Do Biznesu na rangę Zastępcy Dyrektora zostaje przyjęty @baartulaa. Gratuluję oraz życzę sukcesów!
 14. W tym dziale będą wszelkie ogłoszenia mające znaczenie w Biznesie.
 15. Witajcie! W dniu dzisiejszym otwieram rekrutację do Biznesu Studios Santos! Będzie ona trwać aż 2 tygodnie. Macie dużo czasu aby popisać się przed nami ładnym i zadbanym podaniem. Wymagania - Co najmniej 13 lat. - Dojrzałość osobowa. - Przegrane na serwerze co najmniej 15 godzin. - Umiejętność pracy w grupie . - Umiejętność słuchania się wyższych rang. Wzór Nick: Imię: Wiek: Ilość godzin na serwerze: Czy posiadasz umiejętności graficzne , montażu lub kamerowania? : Ile czasu masz tygodniowo aby poświęcić na Biznes? : Coś o sobie (minimum 3 zdania) : Co chciałbyś zmienić w Biznesie? : Rekrutacja zostanie zamknięta dnia 14.08.2020r . Chciałbym zaznaczyć iż nasze największe oczekiwania to montażyści. Gdyż bez nich Studio by nie działało. Więc jeśli chcesz i czujesz się na siłach, napisz do nas podanie. Pozdrawiam!
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.