Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Driloxoo

Gracz
 • Ilość treści

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Typ Konta

  Premium

Reputacja

10 Nowy

Informacje z gry

 • UID
  8415
 • Nick
  Driloxoo
 • Czas gry
  81 godz. 43 min.
 • Dołączył
  2020-11-17 18:01:18
 • Ostatnio
  2020-12-03 16:38:53

Reputacja

787

Punkty Karne

15

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Temat wątku: Skarga na maciek0515 Login: Driloxoo Nick oskarżonego:z maciek0515 Powód skargi: Rozjeżdżanie aż do śmierci Data zdarzenia: 2020-12-3 Dowody: mam Opis sytuacji: Stałem przy mechaniku, naprawił auto, wyjechał i zaczął mnie rozjeżdżać Dowód na poinformowanie gracza o skardze:
 2. Temat wątku: Skarga na DotykProboszczaa Login: Driloxoo Nick oskarżonego: DotykProboszczaa Powód skargi: Rozjeżdżanie Data zdarzenia: 2020-12-2 Dowody: mam Opis sytuacji: Stałem, przyjechał zaczął mnie rozjeżdżać Dowód na poinformowanie gracza o skardze:
 3. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 4. Temat wątku: Skarga na Oskarooo Login: Driloxoo Nick oskarżonego: Oskarooo Powód skargi: Wtrącanie się w nie swoje sprawy Data zdarzenia: 2020-11-27 Dowody: mam Opis sytuacji: Tak jak w skardze na mark-mallboro wyjeżdżałem z parkingu oni we mnie uderzyli a pruł się Oskarooo Dowód na poinformowanie gracza o skardze
 5. Temat wątku: Skarga na Mark-Mallboro Login: Driloxoo Nick oskarżonego: Mark-Mallboro Powód skargi: Taran Data zdarzenia: 2020-11-27 Dowody: mam Opis sytuacji: Chciałem wyjechać z parkingu on we mnie uderzył i nie zapłacił (pruł się jego kolega na niego też pisze skarge) Dowód na poinformowanie gracza o skardze:
 6. A poza tym to NIE JEST skarga NA CIEBIE. Oczekuje na admina. @Miniek lub ktoś inny.
 7. Jak nie mam dowodów XD Wiesz co, opowiem to dokładnie bo chyba nie rozumiesz. Pojechałem po piwo itp do sklepu w BB wy tam byliście Fabikson sie do mnie pruł że to ja napisałem skarge i dostał przez to prawko jako PIERWSZY. Ja pojechałem chwile za wami potem odpuściłem. Miałem jechać zatankować bo miałem mało paliwa ( lubię jeździć z pełnym bakiem) do SF. Wy staliście na poboczu ja jechałem wy we mnie uderzyliście. Zatrzymałem się aby napisać skargę. Zakończyłem pisać skargę, odpalałem silnik, a wy OBOK i ty napisałeś nie jedz koło niego BO będzie za nami jeździł ale czemu przejechaliście obok mnie? Czyżby ktoś mnie prowokował do taranu? mnie się nie da łatwo wkurzyć ani sprowokować ale wróćmy do jazdy. Pojechałem wtedy jak wspomniałem po tym jak napisałeś żeby twój kolega obok mnie nie przejeżdżał za wami ale nie po to żeby was śledzić, po to żeby pojechać na magazyn bo była krótsza droga i przy tym mniej zakrętów i to jest koniec. Możesz napisać coś lepszego Lekki błąd orto
 8. 1. Ja pisałem skarge 2. Wy przejechaliście obok mnie 3. ty napisałeś nie jedz koło niego bo za nami będzie jeździł W takim razie ktoś tu prowokuje Edit: A poza tym skarga nie jest na ciebie tylko na Fabiksona
 9. Temat wątku: Skarga na Fabikson Login: Driloxoo Nick oskarżonego: Fabikson Powód skargi: Taran Data zdarzenia: 2020-11-26 Dowody: mam Opis sytuacji: Jade sobie drogą z BB do SF spotykam go z kolegą na poboczu, przejeżdżam obok nich a oni we mnie wjeżdżają a kolega Fabiksona grozi mi forum Dowód na poinformowanie gracza o skardze:
 10. Temat wątku: Skarga na habakuk101 Login: Driloxoo Nick oskarżonego: Habakuk101 Powód skargi: taran Data zdarzenia: 2020-11-26 Dowody: mam Opis sytuacji: Zaczynam iść do auta po zakończonej pracy kuriera a on we mnie wjeżdża Dowód na poinformowanie gracza o skardze:
 11. Temat wątku: Skarga na Fabikson Login: Driloxoo Nick oskarżonego: Fabikson Powód skargi: Taran Data zdarzenia: 2020-11-25 Dowody: jak napisze wszystko to dam Opis sytuacji: jechałem, skręciłem agresywnie w stronę magazynu a on we mnie uderza wyglądało na specjalnie Dowód na poinformowanie gracza o skardze:
 12. Temat wątku: Skarga na Zernos Login: Driloxoo Nick oskarżonego: Zernos Powód skargi: Taran (nwm czy sie zalicza) Data zdarzenia: 2020-11-24 Dowody: mam Opis sytuacji: Czekam aż ktoś podejdzie do mnie (na ubera) i on uderza we mnie Dowód na poinformowanie gracza o skardze: ⓘ Gracz Zernos. posiada aktywną karę wyciszenia, nie będzie w stanie Ci odpisać! >> [284] Zernos.: masz skarge
 13. Hej. Jeżeli nie pamiętasz, to niestety ale coś jest nie tak. W takim razie kup sobie Bilomag PLUS (gorszej wymówki nie słyszałem)
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.