Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
baartulaa

✔️ rozwiązany [Aplikacja] Studio Filmowe "Studios Santos"

Polecane posty

ylEOBj1.png

6Pe5syc.png

Witajcie! Dzisiaj przychodzę do was z propozycją dotyczącą nowego biznesu. Chodzi mi tutaj o Studio Filmowe "Studios Santos". Biznes zajmuje się, jak wskazuje nazwa - wytwarzaniem produkcji filmowych. To do nas mógłbyś się zgłosić o zareklamowanie swojej nowo powstałej organizacji. Mógłbyś być aktorem najnowszego hitu tego lata! Razem z nami mógłbyś osiągnąć sławę oraz zbić fortunę na wyświetleniach seriali.

fC0lDBg.png

Naszym głównym celem jest reklama serwera. Jak sami wiecie, serwer jest świetnie wykonany, lecz gra na nim mało graczy. Jeśli pomoglibyście nam, ProjectRPG mógłby osiągnąć sławę na Polskiej scenie MTA. Jednakże, również chcemy abyście się dobrze bawili oglądając, a także nagrywając nasze produkcje. 

oY3505E.png

Oto lista pojazdów, jakie przydałyby nam się w Studiu Filmowym:

• - Jeden Maverick
  • - Dwa Sultan'y
  • - Trzy Premier'y
  • - Cztery Huntley'e 

h5KXUl9.png

Dyrektor - @kubson89

Zastępca Dyrektora - @baartulaa

Montażysta - 

Kamerzysta - 

Aktor Głosowy - 

Aktor - 

Reżyser - 

PwMVvmw.png

Jest to studio Filmowe, znajduje się ono w podstawowej części gry. 

mta-screen_2020-07-29_20-42-25.png

1VUPUDB.png

STUDIOS SANTOS - biznes zajmujący się nagrywaniem filmów, seriali, reklam oraz innych produkcji kinematycznych. 

Jeśli potrzebujecie się z nami skontaktować - piszcie śmiało na komunikatorze Discord!

Nasze nazwy oraz tagi to: baartulaa#8198 oraz Urlop Kubson#6945

SEGvxnL.png

Szczególne podziękowania dla: 

@Heysiwerza wspieranie nas w tworzeniu biznesu.

@Volenir, za ogólną pomoc w tworzeniu biznesu. 

@indor, za pomoc w oddzieleniu Studia od Redakcji

I dla was, gracze ProjectRPG. Dziękujemy! 

Pisali: @baartulaa @kubson89

Pomysł: @kubson89

Grafika: @baartulaa

Przecież jest już biznes zajmujący się filmami.

Postaraliście się chłopaki. Trzymam za Was kciuki!

2 minuty temu, Heysiwer napisał:

Postaraliście się chłopaki. Trzymam za Was kciuki!

Dziękujemy oraz życzymy sukcesów w Liberty News!!!

Jestem pełen podziwu, jedna z niewielu aplikacji napisana z myślą. Ja życzę powodzenia, jestem na tak.

Z mojej wiedzy jest już jedna aplikacja o biznes przyjęta oraz w realizacji w której będą występowały filmy, prezentacje organizacji, prezentacje frakcyjne ale także inne tego typu rzeczy..

(Project Cinema)

Niestety jestem na NIE, z tego powodu iż tak jak wspomniałem jest  jedna w realizacji.

Może zmieni się to lecz na razie pozostaje przy takiej a nie innej decyzji.

8 godzin temu, MikeY napisał:

Z mojej wiedzy jest już jedna aplikacja o biznes przyjęta oraz w realizacji w której będą występowały filmy, prezentacje organizacji, prezentacje frakcyjne ale także inne tego typu rzeczy..

(Project Cinema)

Niestety jestem na NIE, z tego powodu iż tak jak wspomniałem jest  jedna w realizacji.

Jeśli Project Cinema będzie chciało to możemy rozpocząć współpracę.

9 godzin temu, MikeY napisał:

(Project Cinema)

Prawda. Podanie biznesu Project Cinema zakładało tworzenie produkcji filmowych. Jednakże, proszę. Nie róbmy z biznesów na tym serwerze takich, że farma zajmuje się i rolnictwem, ale także myciem okien. To po prostu nie ma sensu. Uważam, że Project Cinema powinno zostać kinem, a zajmować się nagrywaniem dla kina - Studios Santos. To właśnie jest współpraca. Musimy działać jak malutkie puzzle, które łączą się w prosperującą gospodarkę, a nie jak już mówiłem - jeden biznes robi wszystko. To tyle z mojej strony.

3 godziny temu, baartulaa napisał:

Prawda. Podanie biznesu Project Cinema zakładało tworzenie produkcji filmowych. Jednakże, proszę. Nie róbmy z biznesów na tym serwerze takich, że farma zajmuje się i rolnictwem, ale także myciem okien. To po prostu nie ma sensu. Uważam, że Project Cinema powinno zostać kinem, a zajmować się nagrywaniem dla kina - Studios Santos. To właśnie jest współpraca. Musimy działać jak malutkie puzzle, które łączą się w prosperującą gospodarkę, a nie jak już mówiłem - jeden biznes robi wszystko. To tyle z mojej strony.

Jestem na NIE, wciąż mam te same zdanie co do owego biznesu, jeśli już jest biznes project cinema w realizacji to nie wiem co was skłoniło do napisania aplikacji z podobną tematyką. jeśli chodzi o filmy w project cinema, to wspominam będą tam nie tylko filmy produkcji znanych aktorów ale także filmowe produkcje powstawania organizacji, prezentacji organizacji, powstawania frakcji prezentacji frakcji ale także wiele wiele więcej, co do współprac napewno nie będzie podpisana z prawieże skopiowaną aplikacją.

To że kino jest od odtwarzania filmów a nie ich produkcji. W życiu nie wiedziałem, że będe musiał takie coś dać dorosłemu chłopowi.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kino

. MikeY,

Nie wiem o co ci z tym chodzi, ale mniejsza o to, w każdym razie aplikacja wyżej jest nieco podwalona z innej.

6 minut temu, MikeY napisał:

co do współprac napewno nie będzie podpisana z prawieże skopiowaną aplikacją.

Możesz powiedzieć co według Ciebie jest skopiowane?

1 minutę temu, kubson89 napisał:

Możesz powiedzieć co według Ciebie jest skopiowane?

Wejdź w aplikacje o biznes kina, nie dość że taka sama tematyka, to w dodatku mam wrażenie że był kopiowany tekst lecz po większym myśleniu leciutko zmieniliście to.

Na NIE - Wyrażam swoją opinie na ten temat.

4 minuty temu, MikeY napisał:

Wejdź w aplikacje o biznes kina, nie dość że taka sama tematyka, to w dodatku mam wrażenie że był kopiowany tekst lecz po większym myśleniu leciutko zmieniliście to.

Dobra, teraz widzę, że trzeba to wyjaśnić. Po pierwsze : KINO TO KINO. Kina nie produkują filmów. Tylko je odtwarzają. Tak jak napisał @BlueR. Po drugie drogi kolego nasza aplikacja została napisania przez nas. Nawet się nie wzorowaliśmy na żadnej. A my pisząc ową aplikacje patrzyliśmy tylko na nazwy. Była tam własnie aplikacja o Project Cinema. Dlatego my piszemy o STUDIO FILMOWE. Bo raczej każdy wie, że kino zajmuje się odtwarzaniem. I jeszcze co to naszej aplikacji. Grafiki mamy autorskie. Tekst również mamy. I gdyby ktoś popatrzył jak wygląda aplikacja o Kino , to sam by zauważył, że nie ma nic nawet podobnego. Pozdrawiam

10 minut temu, kubson89 napisał:

Dobra, teraz widzę, że trzeba to wyjaśnić. Po pierwsze : KINO TO KINO. Kina nie produkują filmów. Tylko je odtwarzają. Tak jak napisał @BlueR. Po drugie drogi kolego nasza aplikacja została napisania przez nas. Nawet się nie wzorowaliśmy na żadnej. A my pisząc ową aplikacje patrzyliśmy tylko na nazwy. Była tam własnie aplikacja o Project Cinema. Dlatego my piszemy o STUDIO FILMOWE. Bo raczej każdy wie, że kino zajmuje się odtwarzaniem. I jeszcze co to naszej aplikacji. Grafiki mamy autorskie. Tekst również mamy. I gdyby ktoś popatrzył jak wygląda aplikacja o Kino , to sam by zauważył, że nie ma nic nawet podobnego. Pozdrawiam

Ja twierdze inaczej, kończę tą gadke i osobiście jestem na NIE.

tyle ode mnie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.