Skocz do zawarto艣ci
Aby otrzyma膰 pe艂ny dost臋p do forum zarejestruj si臋, a nast臋pnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
killercycDDS

Zmiana komunikatora

Polecane posty

Login: killercycDDS
Opis propozycji: Zmiana komunikatora mumble na tsa 馃檪
Uzasadnienie: Jest to bardziej popularniejszy komunikatora i mog膮 si臋 nale藕膰 osoby, kt贸re specjalnie nie b臋d膮 pobiera膰聽

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach

@Volenir? 馃槃聽No chyba nie musz臋 nic m贸wi膰 xD

Udost臋pnij ten post

Generalnie jestem za, teamspeak to du偶o lepszy komunikator, ale dla frakcji na MM jest jedna przydatna funkcja - krzyk.

Udost臋pnij ten post

Na plus, mo偶na by艂oby r贸wnie偶 przychyli膰 si臋 do Discorda.

Udost臋pnij ten post

Napisano (edytowany)

Teamspeak, spoko, lepszy, szybciej nowe osoby na pewno go ogarn膮 (bo jest znany).

1 godzin臋 temu, Miniek napisa艂:

ale dla frakcji na MM jest jedna przydatna funkcja - krzyk.

Ale tutaj Miniek ma racj臋, jest krzyk na MM gdzie mo偶na 艂atwo si臋 komunikowa膰.

PS. Wi臋cej ludzi b臋dzie na komunikatorze bo jak kto艣 b臋dzie chcia艂 pogada膰 to nie pobierze specjalnie Mumble.. Zrobi to dopiero jak b臋dzie szed艂 pewnie do Frakcji/Biznesu.

Edytowano przez WooNski

Udost臋pnij ten post

7 godzin temu, WooNski napisa艂:

Teamspeak, spoko, lepszy, szybciej nowe osoby na pewno go ogarn膮 (bo jest znany).

Ale tutaj Miniek ma racj臋, jest krzyk na MM gdzie mo偶na 艂atwo si臋 komunikowa膰.

PS. Wi臋cej ludzi b臋dzie na komunikatorze bo jak kto艣 b臋dzie chcia艂 pogada膰 to nie pobierze specjalnie Mumble.. Zrobi to dopiero jak b臋dzie szed艂 pewnie do Frakcji/Biznesu.

Na TeamSpeak3 r贸wnie偶 jest taka opcja, wystarczy poszpera膰 w ustawieniach... a ile si臋 nie myl臋 nazywa si臋 Pods艂uch lub co艣 w ten dese艅.

7 godzin temu, Cryek napisa艂:

Nie聽

Udost臋pnij ten post

8 godzin temu, Cryek napisa艂:

Discord ma 藕le ulokowane serwery. U mnie to nie by艂o problemu ale zna艂em osoby, kt贸re na tsie mia艂y po 30-50 pingu a na dc przez jaki艣 czas 90 pingu a p贸藕niej po 2k+ wi臋c nu 馃槃

1 godzin臋 temu, [email protected] napisa艂:

Na TeamSpeak3 r贸wnie偶 jest taka opcja, wystarczy poszpera膰 w ustawieniach... a ile si臋 nie myl臋 nazywa si臋 Pods艂uch lub co艣 w ten dese艅.

Nie聽

Jest co艣 takiego聽

Udost臋pnij ten post

Ja tam bym mumble zostawi艂 馃檪

Udost臋pnij ten post

jestem za, nie chce mi sie mumble instalowac :^

Udost臋pnij ten post

To nawet nie chodzi o instalowanie MM, po prostu TS imo 10x lepszy niz MM.

R贸wnie偶 jestem za!

Udost臋pnij ten post

Jestem na NIE

Mumble jak na chwile obecn膮 starcza serwerowi gdy偶 jest ma艂a ilo艣膰 Graczy, m贸g艂by艣 t膮 propozycje napisa膰 przy wi臋kszej ilo艣ci.

Mumble mog艂oby zosta膰 do czasu rozwini臋cia si臋 serwera pod kwesti膮 Graczy

Udost臋pnij ten post

Napisano (edytowany)
6 minut temu, MikeY napisa艂:

Jestem na NIE

Mumble jak na chwile obecn膮 starcza serwerowi gdy偶 jest ma艂a ilo艣膰 Graczy, m贸g艂by艣 t膮 propozycje napisa膰 przy wi臋kszej ilo艣ci.

Mumble mog艂oby zosta膰 do czasu rozwini臋cia si臋 serwera pod kwesti膮 Graczy

Nie ma znaczenia czy du偶a ilo艣膰 graczy czy ma艂a. Popatrz ile os贸b siedzi na mumble pr贸cz administracji i os贸b z frakcji (mog臋 si臋 myli膰 ale tak przeczuwam patrz膮c na statystyki) Graczy tak samo przybywam poma艂u ale jest r贸偶nica 馃槈聽.

Jestem przekonany, 偶e gdy b臋dzie ts b臋dzie wi臋cej os贸b siedzia艂o ni偶 teraz 馃槈聽.

Edit

Te偶 nie m贸wi臋 by propozycje od razu realizowa膰 ale 艣miem twierdzi膰, 偶e jak liczba graczy b臋dzie o wiele wi臋ksza to b臋d膮 nap艂ywa艂y propozycje lub zapytania do administracji na temat tsa聽

Edytowano przez killercycDDS

Udost臋pnij ten post

13 godzin temu, Miniek napisa艂:

Generalnie jestem za, teamspeak to du偶o lepszy komunikator, ale dla frakcji na MM jest jedna przydatna funkcja - krzyk.

Na TeamSpeak r贸wnie偶 jest taka opcja 鉂わ笍

. Miniek,

W takim razie o tym nie wiedzia艂em.

. BlueR,

Luzik miniu艣, te偶 nie wiedzia艂em do czasu xD

Udost臋pnij ten post

3 godziny temu, killercycDDS napisa艂:

Nie ma znaczenia czy du偶a ilo艣膰 graczy czy ma艂a. Popatrz ile os贸b siedzi na mumble pr贸cz administracji i os贸b z frakcji (mog臋 si臋 myli膰 ale tak przeczuwam patrz膮c na statystyki) Graczy tak samo przybywam poma艂u ale jest r贸偶nica 馃槈聽.

Jestem przekonany, 偶e gdy b臋dzie ts b臋dzie wi臋cej os贸b siedzia艂o ni偶 teraz 馃槈聽.

Edit

Te偶 nie m贸wi臋 by propozycje od razu realizowa膰 ale 艣miem twierdzi膰, 偶e jak liczba graczy b臋dzie o wiele wi臋ksza to b臋d膮 nap艂ywa艂y propozycje lub zapytania do administracji na temat tsa聽

Ma to duze znaczenie do tego stopnia 偶e wi臋kszo艣膰 komputer贸w nie jest przystosowana do teamspeak, bynajmniej tak jest w moim przypadku dlatego te偶 Nie chce aby ts zosta艂 wprowadzony, Mumble ma wi臋ksz膮 szanse bytu przy serwerze ni偶 taki ts3. Nie chodzi tutaj o to 偶e jest to lepszym komunikatorem a o to 偶e wi臋kszo艣膰 woli siedzie膰 na mumble ni偶 pakowa膰 kolejny komunikator na sw贸j komputer.

Ja pobiera膰 osobi艣cie ts3 nie b臋d臋 gdy偶 m贸j komputer nie jest przystosowany do tego typu komunikatora.

I wznawiam to 偶e jestem na NIE.

Udost臋pnij ten post

Znaczy sprawa wygl膮da tak, og贸lnie TS3 jest dobrym i lepszym komunikatorem 偶eby sobie na spokojnie pogada膰. Natomiast MM jest praktycznie niezb臋dny do odgrywania RP we frakcjach ze wzgl臋du na funkcje krzyku, a w膮tpie ze by艂yby op艂acane dwa komunikatory. Jednak z tego powodu zostawi艂bym Mumble.

Udost臋pnij ten post

3 godziny temu, MikeY napisa艂:

Ma to duze znaczenie do tego stopnia 偶e wi臋kszo艣膰 komputer贸w nie jest przystosowana do teamspeak, bynajmniej tak jest w moim przypadku dlatego te偶 Nie chce aby ts zosta艂 wprowadzony, Mumble ma wi臋ksz膮 szanse bytu przy serwerze ni偶 taki ts3. Nie chodzi tutaj o to 偶e jest to lepszym komunikatorem a o to 偶e wi臋kszo艣膰 woli siedzie膰 na mumble ni偶 pakowa膰 kolejny komunikator na sw贸j komputer.

Ja pobiera膰 osobi艣cie ts3 nie b臋d臋 gdy偶 m贸j komputer nie jest przystosowany do tego typu komunikatora.

I wznawiam to 偶e jestem na NIE.

Tu si臋 z Tob膮 nie zgodz臋, 偶e wi臋kszo艣膰 os贸b woli siedzie膰 na mumble ni偶 tsie bo jest to kompletnie nie prawda(Chyba, 偶e masz na my艣li osoby z s艂abszymi kompami). Czemu? bo od kiedy siedz臋 czy to w mta czy innych grach np cs 1.6 cs go itp jest to drugi m贸j serwer gdzie jest mumble przy karierze w grach ponad 10 lat. G艂贸wny zarz膮d zdecyduje ale statystyki m贸wi膮 jedno, 偶e ludzie ch臋tniej wybieraj膮 tsa ni偶 mumbla. I wi臋kszo艣膰 tutaj wypowiadaj膮cych te偶 chce przej艣cie na tsa a b臋dzie wi臋cej graczy to jeszcze wi臋cej os贸b b臋dzie za 馃槈

Udost臋pnij ten post

54 minuty temu, killercycDDS napisa艂:

Tu si臋 z Tob膮 nie zgodz臋, 偶e wi臋kszo艣膰 os贸b woli siedzie膰 na mumble ni偶 tsie bo jest to kompletnie nie prawda(Chyba, 偶e masz na my艣li osoby z s艂abszymi kompami). Czemu? bo od kiedy siedz臋 czy to w mta czy innych grach np cs 1.6 cs go itp jest to drugi m贸j serwer gdzie jest mumble przy karierze w grach ponad 10 lat. G艂贸wny zarz膮d zdecyduje ale statystyki m贸wi膮 jedno, 偶e ludzie ch臋tniej wybieraj膮 tsa ni偶 mumbla. I wi臋kszo艣膰 tutaj wypowiadaj膮cych te偶 chce przej艣cie na tsa a b臋dzie wi臋cej graczy to jeszcze wi臋cej os贸b b臋dzie za 馃槈

Ja osobi艣cie takiej decyzji nie popieram, raz 偶e wi臋kszo艣膰 u偶ytkownik贸w/graczy na low pctach nie b臋dzie mog艂o mie膰 tsa, dwa 偶e nie ma krzyk贸w co dla frakcji jest mega potrzebne.

Udost臋pnij ten post

2 minuty temu, MikeY napisa艂:

Ja osobi艣cie takiej decyzji nie popieram, raz 偶e wi臋kszo艣膰 u偶ytkownik贸w/graczy na low pctach nie b臋dzie mog艂o mie膰 tsa, dwa 偶e nie ma krzyk贸w co dla frakcji jest mega potrzebne.

je偶eli dobrze rozumiem krzyk czyli pewnie gadanie mi臋dzy zdefiniowanymi kana艂ami ts te偶 to posiada 馃槈

Udost臋pnij ten post

34 minuty temu, killercycDDS napisa艂:

je偶eli dobrze rozumiem krzyk czyli pewnie gadanie mi臋dzy zdefiniowanymi kana艂ami ts te偶 to posiada 馃槈

Nawet jak s膮 owe krzyki, to ponawiam 偶e s膮 ludzie kt贸rzy maj膮 low pc i taki ts mo偶e du偶o powodowa膰.

Wi臋c dalej jestem na NIE

Udost臋pnij ten post

A ja jestem jak nabbardziej na TAK

. MikeY,

Dzia艂asz na moja niekorzy艣膰 :(

Udost臋pnij ten post

R贸wnie偶 jestem za. Od 8 lat korzystam z tego komunikatora wi臋c i na ten serwer te偶 by pasowa艂.

Udost臋pnij ten post

Na tsie jest r贸wnie偶 opcja, kt贸ra dzia艂a identycznie jak ten "krzyk" na MM. Wystarczy wej艣膰 w opcje, nast臋pnie zak艂adka Szept i wybra膰 sobie kana艂y, na kt贸re ma on dochodzi膰 oraz dobra膰 przycisk.聽

Dnia 30.07.2020 o 00:13, MikeY napisa艂:

Nawet jak s膮 owe krzyki, to ponawiam 偶e s膮 ludzie kt贸rzy maj膮 low pc i taki ts mo偶e du偶o powodowa膰.

Wi臋c dalej jestem na NIE

Ja graj膮c w MTA na s艂abym lapku, maj膮c w tle odpalonego TS'a nieodczuwa艂em jakiejkolwiek r贸偶nicy. Je艣li dziej臋 si臋 tak na Twoim komputerze, no to nie wiem spr贸buj kupi膰 inny komputer, czy tam laptop je艣li posiadasz tak膮 mo偶liwo艣膰. Wydaje mi si臋 偶e nie b臋dzie z tym problemu, jestem jak najbardziej na TAK.聽

Udost臋pnij ten post

• Kto przegl膮da 聽聽0 u偶ytkownik贸w

Brak zalogowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.

• Utw贸rz nowe...

Wa偶ne informacje

Siemka! Jako, 偶e odwiedzi艂e艣/a艣 nasz膮 stron臋 jeste艣my zmuszeni poinformowa膰 Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie si臋 z tym linkiem: Polityka prywatno艣ci. Umie艣cili艣my pliki cookie na Twoim urz膮dzeniu, aby pom贸c Ci ulepszy膰 t臋 witryn臋. Mo偶esz dostosowa膰 ustawienia plik贸w cookie, w przeciwnym razie zak艂adamy, 偶e mo偶esz kontynuowa膰.