Skocz do zawarto艣ci
Aby otrzyma膰 pe艂ny dost臋p do forum zarejestruj si臋, a nast臋pnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Polecane posty

Cytat

Login:聽Destruktor
Opis propozycji:聽Moj膮 propozycj膮 jest dodanie mo偶liwo艣ci zwi臋kszenia / zmiany baku w poje藕dzie. Za艂贸偶my, 偶e przy zakupie pojazdu domy艣lny bak by艂by to: 25L i wiadomo, trzeba by艂oby cz臋sto tankowa膰. Z tego wzgl臋du mogliby艣my sobie zwi臋kszy膰 pojemno艣膰 baku w poje藕dzie, np. do 50L, 75L, etc. Moje propozycje pojemno艣ci bak贸w w autach to:

- 25L,

- 50L,

- 75L.

Uzasadnienie:聽No teraz trzeba cz臋sto tankowa膰 przy du偶ym spalaniu, a je偶eli zainwestowaliby艣my w zwi臋kszenie baku, to nie musieliby艣my tak cz臋sto tankowa膰.

Login:聽Destruktor
Opis propozycji:聽Moj膮 propozycj膮 jest, aby ta opcja zosta艂a dodana do warsztatu samodzielnego (tak jak 艣wiat艂a, czy lampy) i by艂yby tam jeszcze takie rzeczy jak, np. Monta偶 LPG, Zmiana pojemno艣ci butli, Zerowanie przebiegu, Przyciemnianie szyb, Monta偶 zawieszenia, Zmiana wariantu pojazdu -聽Og贸lnie m贸wi膮c: Dodanie samodzielnego / automatycznego warsztatu.

Uzasadnienie: No dobrze by艂oby, gdyby艣my te rzeczy mogli zamontowa膰 sami, zreszt膮...聽mam lokalizacj臋 gdzie to by nawet mog艂o by膰, wi臋c prosz臋 o zg艂oszenie si臋 na serwerze.

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach

Nie zauwa偶y艂em...

jest ju偶 warsztat komponent贸w,聽ale tak jak m贸wi臋 - mo偶na by艂oby do niego doda膰 wy偶ej wymienione rzeczy, tj.聽

Zmiana pojemno艣ci butli, Zerowanie przebiegu, Przyciemnianie szyb, Monta偶 zawieszenia, Zmiana wariantu pojazdu

Udost臋pnij ten post

Co do wcze艣niejszej propozycji dotycz膮cej wszystkich pojemno艣ci bak贸w, wed艂ug mnie powinny one zaczynac si臋 od 50 litr贸w bo wedlug mnie z aktualnym spalaniem na serwerze (kt贸re jest fajne i realistyczne) bak 25 litr贸w jest strasznie ma艂y i odwiedzanie stacji zaczynali by by膰 katorg膮.聽

A co do aktualnej propozycji, monta偶 zawieszenia oraz monta偶 LPG jest ju偶 w Tunerze Mechanicznym, przyciemnianie szyb na plus, a zerowanie przebiegu wydaje mi si臋 偶e aktualnie nie jest jako艣 bardzo potrzebne, gdy偶 przebieg nic teraz na serwerze JESZCZE nie robi, zak艂adam 偶e gdy administracja wprowadzi jaki艣 system zwi膮zany z przebiegiem to b臋dzie tak偶e opcja jego zerowania. A co do wariant贸w pomys艂 okej, lecz z tego co wiem to administracja ma ju偶 sw贸j pomys艂 na zmian臋 wariant贸w w pojazdach i takowe warianty s膮 dopiero w trakcie roboty, a wydaje mi si臋 偶e mo偶e to troch臋 zaj膮膰.聽

Udost臋pnij ten post

40 minut temu, Narez napisa艂:

Co do wcze艣niejszej propozycji dotycz膮cej wszystkich pojemno艣ci bak贸w, wed艂ug mnie powinny one zaczynac si臋 od 50 litr贸w bo wedlug mnie z aktualnym spalaniem na serwerze (kt贸re jest fajne i realistyczne) bak 25 litr贸w jest strasznie ma艂y i odwiedzanie stacji zaczynali by by膰 katorg膮.聽

Ale je偶eli b臋d膮 zaczyna膰 si臋 od 50L, to wtedy gracze rzadko b臋d膮 zwi臋ksza膰 pojemno艣ci bak贸w...

Udost臋pnij ten post

Przed chwil膮, [email protected] napisa艂:

Ale je偶eli b臋d膮 zaczyna膰 si臋 od 50L, to wtedy gracze rzadko b臋d膮 zwi臋ksza膰 pojemno艣ci bak贸w...

Ale mo偶na np by wtedy zwi臋ksza膰 a偶 do 120l

Udost臋pnij ten post

14 minut temu, Narez napisa艂:

Ale mo偶na np by wtedy zwi臋ksza膰 a偶 do 120l

Powiem tak... przy dodawaniu tej funkcji mo偶na te偶 zmodyfikowa膰 spalanie troch臋

Udost臋pnij ten post

Go艣膰
Temat jest zablokowany i nie mo偶na w nim pisa膰.

• Kto przegl膮da 聽聽0 u偶ytkownik贸w

Brak zalogowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.

• Utw贸rz nowe...

Wa偶ne informacje

Siemka! Jako, 偶e odwiedzi艂e艣/a艣 nasz膮 stron臋 jeste艣my zmuszeni poinformowa膰 Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie si臋 z tym linkiem: Polityka prywatno艣ci. Umie艣cili艣my pliki cookie na Twoim urz膮dzeniu, aby pom贸c Ci ulepszy膰 t臋 witryn臋. Mo偶esz dostosowa膰 ustawienia plik贸w cookie, w przeciwnym razie zak艂adamy, 偶e mo偶esz kontynuowa膰.