Skocz do zawarto艣ci
Aby otrzyma膰 pe艂ny dost臋p do forum zarejestruj si臋, a nast臋pnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Polecane posty

Login:聽Narez
Opis propozycji:聽Zmiana v-maxow pojazd贸w na serwerze
Uzasadnienie:聽My艣l臋 偶e zmienienie v-maxow niekt贸rych pojazd贸w na serwerze by艂o by dobrym pomys艂em, poniewa偶 wi臋kszo艣膰 pojazd贸w z podobnej kategorii cenowej. Typu Jester, Flash, Sultan itp. Jad膮 po ft, wr臋cz tyle samo, ka偶de z nim jedzie 315 km/h a przedzia艂 cenowy jest bardzo du偶o. Np taki flash kosztuje oko艂o 90k a sultan oko艂o 250k, my艣le 偶e lekka zmiana v-maxow by艂a by na prawd臋 dobrym pomys艂em aby lekko zr贸偶nicowa膰 te auta np. Aby taki Sultan jecha艂 troch臋 wi臋cej i偶聽 jest on do艣膰 du偶o dro偶szy, niby ma te 4 miejsca ale r贸偶nica ceny oko艂o 100k za 2 miejsca wi臋cej, wed艂ug mnie jest troch臋 dziwna i te auta powinny je藕dzi膰 chodz troch臋 szybciej/wolniej od siebie聽

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach

Nie ka偶de auto kt贸re jest dro偶sze, musi mie膰 wi臋kszy vmax od tych s艂abszych. **To tylko moja opinia**

Udost臋pnij ten post

22 minuty temu, ukashhh napisa艂:

Nie ka偶de auto kt贸re jest dro偶sze, musi mie膰 wi臋kszy vmax od tych s艂abszych. **To tylko moja opinia**

Tak, to te偶 jest logiczne bo np. taki Sultan jest wi臋kszy ni偶 Jester wi臋c powinien by膰 ci臋偶szy, a np. Jester jest sportowym pojazdem, dobrze op艂ywowym itp.

Udost臋pnij ten post

W ca艂ej propozycji w skrocie chodzi mi o lekkie zr贸偶nicowanie v-maxow aut ulepszych oraz czystych aby wi臋kszo艣膰 nie je藕dzi艂a z tak膮 sam膮 maksymaln膮 pr臋dko艣ci膮聽

Udost臋pnij ten post

Je艣li chodzi o lekk膮 r贸偶nice to jestem na tak. Ale powiem jeszcze raz. LEKK膭 NIE DUZ膭

Udost臋pnij ten post

1 godzin臋 temu, kubson89 napisa艂:

Je艣li chodzi o lekk膮 r贸偶nice to jestem na tak. Ale powiem jeszcze raz. LEKK膭 NIE DUZ膭

Tak, chodzi mi o lekka mam na mysli jakie艣 10/15 km chocia偶 a nie ze wszystkie na tune lec膮 np po 315

Udost臋pnij ten post

W kolejnej aktualizacji b臋dzie dodany nowy aspekt pojazd贸w kt贸ry je zdecydowanie zr贸偶nicuje.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰
Temat jest zablokowany i nie mo偶na w nim pisa膰.

• Kto przegl膮da 聽聽0 u偶ytkownik贸w

Brak zalogowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.

• Utw贸rz nowe...

Wa偶ne informacje

Siemka! Jako, 偶e odwiedzi艂e艣/a艣 nasz膮 stron臋 jeste艣my zmuszeni poinformowa膰 Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie si臋 z tym linkiem: Polityka prywatno艣ci. Umie艣cili艣my pliki cookie na Twoim urz膮dzeniu, aby pom贸c Ci ulepszy膰 t臋 witryn臋. Mo偶esz dostosowa膰 ustawienia plik贸w cookie, w przeciwnym razie zak艂adamy, 偶e mo偶esz kontynuowa膰.