Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

✔️ kara zdjęta [BAN] _DaMiano_ ukarany przez Szakal_

_DaMiano_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UID: 22517
Login: yamahr3
Serial: C694D00BE68F1FDE017100892B721F03
Data nadania kary: 20.09.2022
Długość kary: 30dni
Powód: Gracz DaMiano został zbanowany na 30 dni przez Szakal_ (web), powód: Bugowanie systemu s2 oraz antyafk podczas pełnionej służby - dowód dostarczony administracji
Wyjaśnienie: Zaczynając od samego początku byłem na służbie SAMD około godziny 12 w nocy, o 12:10 jakoś postanowiłem, że zostawię komputer z włączonym MTA oraz udam się do łóżka odpocząć, aby za jakieś 20 min. dostać premię godziną, po czym miałem w zamiarach wyłączyć komputer, lecz niestety w tamtym momencie z zmęczenia zasnąłem, tym samym zostawiając włączony komputer wraz z włączonym MTA. Myślałem rano wstając o godzinie 6, że nic się nie stało antyafk mnie wywaliło z serwera, oraz mój komputer się wyłączył (wyłączył z racji ustawień dostosowanych pod siebie tłumaczyć chyba nie muszę tego akurat), o godzinie 6:45 zauważyłem iż mam powiadomienie z discorda od Maria92 z zapytaniem co ja czynię(wiadomość wysłana o godzinie 4:20), więc spytałem się na pm Maria92 o co chodzi, po południu otrzymałem wiadomość, że byłem na serwerze i afczyłem w jednym miejscu ciągle. Nie wiem jak to się stało nie potrafię tego wytłumaczyć, lecz dowiedziałem się od kolegi, który był w frakcji SATC nie dawno, że miał też problem w którym ciągle był na S1 nie załączało mu się S2 przez długi czas. Jeszcze raz nie wiem co się stało czy to była wina po mojej stronie czy też po innej stronie nie chcę w to wnikać, lecz chcę powrócić na serwer oraz dalej kontynuować pracę jako medyk. Mogę jeszcze dodać, że pieniądz, które "zarobiłem" podczas bycia na służbie, mogę je oddać dobrowolnie na konto administracji bądź w inny sposób. Ode mnie to tyle i myślę, że apelacja zostanie w prawidłowy sposób rozpatrzona.

Edytowane przez _DaMiano_
Pomyliłem nick
  • Super 13
  • Haha 2
  • Auć 1
  • WOW! 1

Czyli postanowiłeś pójść się położyć będąc cały czas na S1?

Czemu twierdzisz, że twoja ostatnia aktywność była między 24:00 a 24:10? Logi mówią zupełnie co innego.

Otrzymasz ostatnią szansę, ponieważ coś tutaj kręcisz i nie pokrywa się to wcale z twoimi logami. Więc słucham.

• Super 4
  • Haha 1

Tak postanowiłem pójść się położyć na s1, auto s2 po nie obecności mnie powinno się włączyć tym samym, po dłuższym czasie powinienem dostać Kicka. 

Nie twierdzę, tylko jeszcze pamiętam co w tamtym czasie robiłem i jest to prawda, nie chce nikogo oszukiwać, ponieważ nic to nie da według mnie. Tak jak mówiłem wcześniej, że nie wiem jak to się stało. Niestety nie mam jak tego potwierdzić i się nie dziwię w niewierność w to co napisałem. 

Odnośnie logów nie wiem co tam jest. Lecz naprawdę ostatnia moja aktywność to była między około 24, a około godziny 24:10, później jak powiedziałem poszedłem się położyć, a komputer zostawiłem. 

Jeszcze raz naprawdę nic nie kręcę, zależy mi po prostu, aby wróci na serwerek. 

• Super 4
  • Haha 1

Czyli stwierdziłeś, że nie zgłosisz sobie S2, jak się wbije to się wbije, jak nie to trudno. Powinieneś raczej wiedzieć o zgłaszaniu statusów będąc na takiej randze w dodatku szkoleniowcem.

Spoiler

2022-09-20 01:49:39_DaMiano_j jj j j

2022-09-20 01:26:32_DaMiano_Dzięki

2022-09-20 01:26:27_DaMiano_O jest

2022-09-20 01:25:50_DaMiano_Teraz gdzie to jest

2022-09-20 01:25:06_DaMiano_Lata to jak powalone xD

2022-09-20 01:24:58_DaMiano_Testosteron Jest na serwerze był na chwilę na suporcie ale zszedł

2022-09-20 01:24:23_DaMiano_Dzięki

2022-09-20 01:24:01_DaMiano_Na mecha obok dm mozna?

2022-09-20 01:23:47_DaMiano_Witam

2022-09-20 01:09:02_DaMiano_Dziękuję ode mnie to wszystko, życzę miłego dnia! #ff73e3*mówi z uśmiechem na twarzy*#d6d6d6

2022-09-20 01:07:47_DaMiano_Witam, Doctor _DaMiano_ z San Andreas Medical Department.

2022-09-20 01:07:40_DaMiano_yyyy

Czyli po pierwszej w nocy kot Ci zaczął biegać po klawiaturze?

• Super 4
  • Haha 1

Spoiler

Chciałbym za to przeprosić, ponieważ z racji mojego stanu nie wyspania zapamiętałem te godzinę, lecz zapomniałem, iż była sytuacja jeszcze z pozostawionym pojazdem przez jednego z pracowników SAMD, chciałem go ogarnąć oraz pozostawić na swoim miejscu, w danym czasie był ze mną strażak, który pomógł mi w odnalezieniu pojazdu i bardzo mu dziękuję za to. Z godziną mogłem się pomylić, lecz z niczym więcej. Jeszcze raz przepraszam za to, ale każdy jest czlowiekem i ma prawo się pomylić. A jeśli co do godziny zapamiętałem ją z powódu, aby wypełnić formalności co do patrolu helikopterem. Jeszcze raz do sprawy z s2, zostawiłem komputer będąc na s1, ponieważ myślałem że te 20min wytrwam bez spania i wrazie czegoś zareaguje, specjalnie w tamtym czasie włączyłem głośniki jakby ktoś wszedł na mumble. Jak już się obudziłem myślałem w tedy że załączyło mi się s2 i nic się nie stało, ale wyszło jak wyszło. 

• Super 1
  • Haha 1

Jeśli jest się mocno zmęczonym to idzie się s4, a nie kładzie się na s1 do łóżka co jest nieodpowiedzialne. Co chwile wychodzą nowe fakty, gdy Ci się przedstawi konkretnie o co chodzi zamiast napisać od razu całość, co się w cale nie klei ze sobą. Od północy do godziny 1:48 system auto s2 załączał Ci się ponad 60 razy, potem nic, czyli wychodzi że omijałeś system antyafk przez ponad 2 godziny. Jesteś w stanie napisać jak to zrobiłeś? Dodatkowo na którą godzinę masz automatyczne wyłączanie komputera?

• Super 4

Nie nie jestem w stanie napisać jak to zrobiłem, ponieważ błędy serwera nie jestem za nie odpowiedzialne. Jeżeli chodzi o dodatkową godzinę automatycznego wyłączania komputera nie mam jej codziennie takiej samej zależy ona w tedy od czynności wykonywanych przeze mnie. Co do s1 i nieodpowiedzialnego zachowia chciałbym Ci to wytłumaczyć, ale tego nie zrobię, ponieważ nie jestem do tego zmuszony. "Co chwilę wychodzą nowe fakty" ciekawa wypowiedź mówiłem, że każdy może się pomylić a administrator najwyżej szuka dziury w całym jakbym serwer wykrzaczył, jest to ban za bugowanie s2 oraz antyafk - dowód dostarczony do administracji, ciekawe tak jest więc pytanie mnie w jaki sposób ja to dokonałem, a jeszcze lepsze dowód dostarczony do administracji, co do którego miałem informacje i na danym dowodzie nic nie wynika, że coś buguje po prostu stoję i olewam jakiegoś gracza nic więcej. 

Chciałbym, aby administrator Szakal_ prawidłowo rozpatrzył apelacje. Jeszcze jakieś pytania co do mojej osoby? 

• Super 1

3 godziny temu, _DaMiano_ napisał:

Nie nie jestem w stanie napisać jak to zrobiłem, ponieważ błędy serwera nie jestem za nie odpowiedzialne.

Dlatego zostałeś zapytany co zrobiłeś, aby w przyszłości zapobiec takiemu nabijaniu minut, jest to wykorzystywanie błędu dla własnych korzyści

Co do s1 i nieodpowiedzialnego zachowia chciałbym Ci to wytłumaczyć, ale tego nie zrobię, ponieważ nie jestem do tego zmuszony.

Tym raczej się zarząd zajmie już.

a jeszcze lepsze dowód dostarczony do administracji, co do którego miałem informacje i na danym dowodzie nic nie wynika, że coś buguje po prostu stoję i olewam jakiegoś gracza nic więcej. 

Jest jeszcze drugie nagranie, które nie zostało Ci ukazane, a znajduje się na nim Mario obok próbujący Ciebie obudzić w jakikolwiek sposób przez co najmniej 5 minut co kończy się kickiem o godzinie 4:03 😉 więc lidera też olewałeś i sobie stałeś nic więcej nawet na kanale mumble - bardzo ciekawe tłumaczenie.

Reasumując zamiast iść S4 stwierdziłeś, że się położysz - zasnąłeś przez co nie wiesz jak zbugowało Ci się tak, że nie zostałeś wyrzucony za afk przez co omijałeś cały system przez ponad 2 godziny, aż nie zostałeś wyrzucony z serwera przez Maria tak?

Edytowane przez Szakal_
  • Haha 1

1. Dobrze rozumiem, lecz tak jak wcześniej mówiłem nie wiem jak to się stało, jeżeli bym wiedział poinformowałbym w tedy któregoś z Administratorów RCON bezpośrednio.

2. Rozumiem 

3. Nie nie olewałem Maria mówiłem wcześniej że spałem, lecz z tych informacji co otrzymałem tak to właśnie wyglądało jakbym gracza olewał.

4.Tak stwierdziłem, ponieważ w pierwszej wypowiedzi dodałem że czekałem tylko premię godzinną z racji posiadanego w owym czasie statusu premium. 

5. Nie robił bym tego celowo co jest mi zarzucone, zważając na moją posadę w frakcji SAMD w której spędziłem ponad rok czasu oraz oddany czas życia na poczet serwera. 

Chciałbym uzyskać odpowiedź na to pytanie, dlaczego mam płacić nie małą kwotę dla nie których graczy, za coś co nie jest moją winą?

Co do kwoty mogę oddać całość z nocy z "bugowania" + niech będzie to 5k dla RCON choć i tak jest to za dużo, ponieważ reszta pieniędzy była zarobiona uczciwie.

• Haha 1

Posiadałeś konto premium - omijałeś system antyafk - ty poszedłeś spać i jakoś to zbugowałeś nie my, więc czerpałeś również i z tego korzyści majątkowe. Jest to tylko twoja wina, że zostawiłeś w takim stanie komputer będąc połączonym na serwerze i poszedłeś się położyć co w efekcie dużego zmęczenia wiązało się z pewnym zaśnięciem. Proszę o decyzje.

22 minuty temu, _DaMiano_ napisał:

Co do kwoty mogę oddać całość z nocy z "bugowania" + niech będzie to 5k dla RCON choć i tak jest to za dużo, ponieważ reszta pieniędzy była zarobiona uczciwie.

42 minuty temu, Szakal_ napisał:

Okej, warunkiem odbanowania jest wyzerowanie minut w obecnym tygodniu oraz z racji iż posiadałeś konto premium 5000$ na konto ARCON (30077) do przelania w banku w Los Santos. Zgadzasz się?

• Super 1
  • Haha 1

"Reasumując zamiast iść S4 stwierdziłeś, że się położysz - zasnąłeś przez co nie wiesz jak zbugowało Ci się tak, że nie zostałeś wyrzucony za afk przez co omijałeś cały system przez ponad 2 godziny, aż nie zostałeś wyrzucony z serwera przez Maria tak?" Według ciebie powiedziałeś, że "omijałem antyafk" przez ponad 2h, niech będzie te równe 3h, co równa się z kwotą załóżmy 1500 za premię oraz kwotę z frakcji SAMD około 20k nie będę podawał dokładnej wartości, aby było to zgodne z regulaminem. Więc ja mogę od siebie oddać 25 tysięcy w tej chwili AdministracjiRCON.

• Haha 1

Nie licytujemy się tutaj, albo zgadzasz się na podane warunki albo nie. Każdy ban za tego typu sprawę wiązał się z zerowaniem minut w danym okresie w twoim przypadku 17 - 24.09, w dodatku posiadałeś konto premium z którego czerpałeś korzyści karę na konto RCON za premie z premium mogę zmniejszyć do podwojonego zarobku z niego czyli 3k. Proszę o ostateczną decyzję a nie dalsze targowanie.

• Haha 1

Nie nie zgadzam się z twoją wypowiedzią, i nie godzę się na takie warunki 2k nie robi mi różnicy. Lecz zerowanie konta, które jest głupie oraz oszukuje w taki sposób innych graczy, którzy poświęcają swój wolny czas jaki tylko posiadają na granie na serwerze, ponieważ z błędów serwerowych czy też platformy MTA ludzie tak naprawdę tracą ten czas, a to nie jest fajne. Coś czuję, że jakby sprawa dotknęła Pana Administratora Szkala_ zrobił by dokładnie to samo będąc na takim stanowisku co ja. Lecz mniejsza, chciałbym też aby na tą apelację odpowiedział ktoś z Administracji RCON, czy jest to słuszna kara ale tak według siebie nie jako ktoś najważniejszy. Tyle ode mnie. 

2 minuty temu, _DaMiano_ napisał:

Lecz zerowanie konta, które jest głupie

Zerowanie minut w okresie 17 - 24.09 wyrobionych na służbie czyli np. wyrobiłeś 300 minut w tym tygodniu zarobiłeś dajmy na to 15k to zostaną te minuty wyczyszczone wraz z tą zarobioną gotówką. Tutaj nie chodzi o zerowanie konta w żadnym wypadku, źle to zrozumiałeś. Myślę, że dobrze wyjaśniłem więc napisz czy podtrzymujesz swoją decyzję czy nie.

• Haha 1

Do takich informacji posiada dostęp tylko i wyłącznie RCON, co Ci zmieni że poznasz ile minut wyrobiłeś przed usunięciem ich z danego okresu? Jeśli się zgodzisz na warunek, który podałem przekażę sprawę do RCON, aby z danego okresu usunęli te minuty (nie więcej, nie mniej) i przy okazji podali ile tych minut usuwają to otrzymasz takową informację jeśli chcesz tak bardzo wiedzieć. To jest moja ostatnia wypowiedź i proszę o ostateczną decyzję, zrobił się już tutaj i tak za duży spam jak na apelację.

• Super 2
  • Haha 1

No dobrze niech stracę, zależy mi bardzo na unbanie, ale nadal pod trzymuję swoją wypowiedź że to nie sprawiedliwe, jest resetowanie minut komuś za coś czego nie zrobił.

1. Dużo mi zmieni, ponieważ muszę spłacić pewne sprawy a kwoty nie są małe a czasu też mało.

• Super 1
  • Lubię to! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Siema! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.