Skocz do zawarto艣ci
Aby otrzyma膰 pe艂ny dost臋p do forum zarejestruj si臋, a nast臋pnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

馃搵 Aktualizacja zbiorcza: Wulkanizacja, przegl膮dy, nowy HUD i wi臋cej

Zebra
 Udost臋pnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich aktualizacja z wulkanizator m i kontrola stacji pojazd贸w by艂a po to 偶eby uratowa膰 ekonomie gry Prosz臋 bardzo prawdziwe 偶ycie nawet p贸艂 roku zwi臋kszenie prosz臋 偶eby by艂o raz na 3 miesi膮ce to przegl膮dy a nie co miesi膮c a was mieli艣cie cen臋 po prostu za przegl膮dy to jest tylko wyci膮ganie kasy z graczy przez wasz膮 nie kompetencje serwer mo偶e zosta膰 zamkni臋ty nie chc臋 was urazi膰 ale takie mam zdanie i tak by艂y serwery kt贸re upada艂y ja gra艂em na innych serwerach i ja to wiem i ogl膮da艂em wiele przypadk贸w tego jak serwer upada艂 jak by艂 藕le zarz膮dzany Dzi臋kuj臋 powodzenia 偶ycz臋 mi艂ego dnia

najgorsza aktualizacja w historii serwera

Edytowane przez GunoTeroPL
  • Super 2
  • Haha 8
  • Au膰 2
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

2 godziny temu, GunoTeroPL napisa艂:

Witam wszystkich aktualizacja z wulkanizator m i kontrola stacji pojazd贸w by艂a po to 偶eby uratowa膰 ekonomie gry Prosz臋 bardzo prawdziwe 偶ycie nawet p贸艂 roku zwi臋kszenie prosz臋 偶eby by艂o raz na 3 miesi膮ce to przegl膮dy a nie co miesi膮c a was mieli艣cie cen臋 po prostu za przegl膮dy to jest tylko wyci膮ganie kasy z graczy przez wasz膮 nie kompetencje serwer mo偶e zosta膰 zamkni臋ty nie chc臋 was urazi膰 ale takie mam zdanie i tak by艂y serwery kt贸re upada艂y ja gra艂em na innych serwerach i ja to wiem i ogl膮da艂em wiele przypadk贸w tego jak serwer upada艂 jak by艂 藕le zarz膮dzany Dzi臋kuj臋 powodzenia 偶ycz臋 mi艂ego dnia

najgorsza aktualizacja w historii serwera

Najpierw udaj si臋 na lekcje J臋zyka Polskiego, coby nauczy膰 si臋 poprawnie sk艂ada膰 zdania i pisa膰 z sensem, dopiero potem kogo艣 pouczaj.聽

najgorszy wpis w historii serwera

• Super 3
  • Lubi臋 to! 5
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Udost臋pnij

• Ostatnio przegl膮daj膮cy 聽聽0 u偶ytkownik贸w

Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.

• Dodaj now膮 pozycj臋...

Powiadomienie o plikach cookie

Siema! Jako, 偶e odwiedzi艂e艣/a艣 nasz膮 stron臋 jeste艣my zmuszeni poinformowa膰 Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie si臋 z tym linkiem: Polityka prywatno艣ci. Umie艣cili艣my na Twoim urz膮dzeniu pliki cookie, aby pom贸c Ci usprawni膰 przegl膮danie strony. Mo偶esz dostosowa膰 ustawienia plik贸w cookie, w przeciwnym wypadku zak艂adamy, 偶e wyra偶asz na to zgod臋.