Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Rekrutacja do Grupy Aktorskiej

czeslawmuwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

GA_PFS.thumb.png.dd5e3685e3ba2fad43930ee5f7c1a8ed.png
Rekrutacja do Grupy Aktorskiej

Czym jesteśmy oraz czym się zajmujemy?
Grupa aktorska to grupa osób zajmująca się głównie pomocą w realizacji produkcji studia filmowego Project Film Studio. Zajmujemy się nagrywaniem filmów/seriali dla graczy serwera ProjectRPG. Dołączenie do naszej grupy jest równoznaczne z rozwinięciem skrzydeł sławy oraz zostaniem serwerową gwiazdą! 

Czego wymagamy od osób składających podanie?
- Dużej aktywności,
- Znajomości regulaminu oraz przestrzegania go,
- Kultury osobistej na wysokim poziomie,
- Sprawnego mikrofonu,
- Posiadania komunikatora Discord.

Co oferujemy?
- Wynagrodzenia pieniężne w postaci serwerowej gotówki,
- Miłą i rodzinną atmosferę,
- Rozwój osobisty.

Wzór rekrutacyjny:

Spoiler

Nick:
Imię:
Miałeś/aś kiedyś styczność z podobnymi grupami? Tak/Nie Jeżeli tak, wypisz jakimi:
Czy posiadasz zdolności dramatyczne?: Tak/Nie
Czy posiadasz umiejętności do pracy w grupie?: Tak/Nie
Coś o sobie (minimalnie 3 zdania):
Dlaczego akurat Grupa Aktorska?:

Edytowane przez Koseryk

Nick:kicu215
Imię: Oskar
Miałeś/aś kiedyś styczność z podobnymi grupami? Tak/Nie Jeżeli tak, wypisz jakimi:Nie
Czy posiadasz zdolności dramatyczne?: Tak
Czy posiadasz umiejętności do pracy w grupie?: Tak jak najbardziej 
Coś o sobie (minimalnie 3 zdania): Jestem Oskar ,mam 18 lat .Mieszkam na Mazurach , moje zainteresowania to straż ,ratownictwo wodne,motoryzacja,majsterkowanie i wiele innych . 
Dlaczego akurat Grupa Aktorska?: zawsze to coś nowego i mam zdoloności do pracy w grupie.

Nick: MietekRolnik
Imię: Maciek
Miałeś/aś kiedyś styczność z podobnymi grupami?: nie 
Czy posiadasz umiejętności do pracy w grupie?: Tak
Coś o sobie (minimalnie 3 zdania): No więc jestem Maciek mam 14 lat jestem z śląska ogółem lubię łowić ryby w irl, interesuje mnie japoński styl pojazdy 90's  no i co interesuje się jeszcze odgrywaniem roleplay :}
Dlaczego akurat Grupa Aktorska?: dlatego że chce porobić coś innego nie to co zawsze taka odskocznia od normalności i zawsze jakieś nowe umiejętności można nabyć itp.

Edytowane przez MietekRolnik
przeczytałem poprzednie i jakoś mi się nie podobało

Nick: Mercury_MG
Imię: Marcin
Miałeś/aś kiedyś styczność z podobnymi grupami?  Nie
Coś o sobie Witam, Jestem Marcin w tym roku skończyłem 15 lat. Pochodzę z okolic Gniezna, interesuję się motoryzacją oraz sportem. W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi oraz gram w MTA.
Dlaczego akurat Grupa Aktorska?: Ponieważ chcę spróbować czegoś nowego. Wydaje mi się to bardzo ciekawe oraz myślę że potrafię odgrywać jakieś sceny, jestem bardzo pomocny.

Nick: AntusAleToSzef
Imię: Antek
Miałeś/aś kiedyś styczność z podobnymi grupami? : Nie
Coś o sobie (minimalnie 3 zdania): Witam jestem Antek, mam 15lat na co dzień interesuje się motoryzacją oraz rolnictwem. Najczęściej podczas wolnego czasu jeżdżę na rowerze albo gram na kompie. Bardzo lubię gry typu MTA czy Simulator, tak że w wolnym czasie czasem idę pogrzebać cos w garażu. Ogółem staram się nie wywoływać niepotrzebnych sprzeczek i kłótni.
Dlaczego akurat Grupa Aktorska?: Chciał bym spróbować swoich sił w tej grupie i zobaczyć czy się do tego nadaje.

@Kulek - podanie akceptuję, zgłoś się do mnie w wiadomości prywatnej na discordzie.
@Livia - podanie akceptuję, zgłoś się do mnie w wiadomości prywatnej na discordzie.
@kicu215 - podanie odrzucam.
@MietekRolnik - podanie odrzucam.
@Mercury_MG - podanie akceptuję, zgłoś się do mnie w wiadomości prywatnej na discordzie.
@AntusAleToSzef - podanie akceptuję, zgłoś się do mnie w wiadomości prywatnej na discordzie.

• Super 3