Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

MTA na Steamie!

Kacper9209
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

W moim poradniku dowiecie się w jaki sposób można grać w MTA po przez STEAM.

WARUNEK

- Posiadanie oryginalnej wersji GTA:SA na steam.

- Lokalizacja plików podczas instalacja MTA i/lub SAMP musi być w folderze STEAM (Przykładowa ścieżka: D:\Steam\steamapps\common\Grand Theft Auto San Andreas)

Krok 1. 'Downgrade' do wersji 1.0'

Pobierasz plik umożliwiający downgrade do wersji 1.0 kliknij tutaj, aby pobrać i zainstaluj go wskazując miejsce, gdzie znajduje się wasze GTA.
Ta czynność NIE zagraża naszej grze, czy kontu Steam.

Krok 2. Launcher

Pobierz launcher kliknij tutaj, aby pobrać kliknij tutaj i umieść plik "gta-sa.exe" w folderze GTA San Andreas. Teraz za każdym razem gdy uruchamiasz San Andreas na steamie możesz wybrać to, w co chcesz grać; SAMP, MTA, lub Singleplayer.

Steam Community :: Guide :: Jak grać w SAMP i MTA na wersji Steam'owej. ( launcher)

Edytowane przez Kacper9209
  • Super 4
  • Haha 1

2 minuty temu, mirek_mefedron napisał:

Nie prościej na steamie kliknać "Dodaj gre poza steam" i wskazac lokalizacje MTA? Wtedy też pokazuje aktywnosc w mta jak odpalisz ja przez biblioteke steam

Tutaj nalicza godziny w GTA:SA i łatwiejszy sposób na odpalenie 2x multiplayerów, 1x singla po przez launcher.

• Super 1

21 minut temu, BasteeK napisał:

Ja nie wiem co jest grane. Każdy musi robić tego "downgrade'a" do wersji 1.0 aby móc grać w MTA, a ja normalnie pobrałem GTA na Steamie, zainstalowałem MTA i wszystko ładnie śmiga 😂🧐

Poradnik dobry, może się przydać dla wielu osób.

Downgrade'a jest użyty aby launcher działał.

• Super 1
  • Nie lubię tego 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Siema! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.