Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

✔️ zrealizowana Skarga na graczy DzolDziurka i szlajmer9

barti789

Rekomendowane odpowiedzi

UID: 13545 

Login: barti789

Nick oskarżonego: @DzolDziurkai @szlajmer9

Powód skargi: Chamskie zachowanie

Data zdarzenia: 18.01.2022 przed 21:00

Dowody: https://imgur.com/a/orWI4w9

Opis sytuacji: dnia 18 stycznia gracz @DzolDziurka oraz @ szlajmer9 opuścili discord organizacyjny nikogo nie informując. Wchodząc dzisiaj na serwer zobaczyłem rozwalony pojazd organizacyjny oraz brak 4 pojazdów na posesji, po szybkim przeglądzie F5 zobaczyłem że 4 pojazdy organizacyjne znajdują się na parkingu policyjnym i są rozwalone. Żądam szybkiego zwrotu pieniędzy dla osoby z zarządu w innym wypadku chciałbym aby osoby oskarżone poniosły konsekwencje za to co zrobiły.

Dowód na poinformowanie gracza o skardze: https://imgur.com/a/cgw8LKS

no chejka chciałem wszystko wytłumaczyć xD 

po 1 to jest dobra faworka na tej organizacji 

po 2 na co mam ci płacić 3k ty kurczaku jeden jak cię naprawa tego szrota wyniesie max 1k ( z wyciągnieciem z pp)

po 3 sprawdzaj tez innych graczy ze nie robią zadymy po nie jesteśmy jedyni co tak robią np:

-masz w informacjach czy na innym kanale ze pojazd ma być naprawiony i zataknowany przynajmiej 75% nie którzy na rezerwie jezdzili i nic nie płacili a taki na przykład Euros stoi na tej jebanej org nie zatankowane na czerwono się świeci a wy nic z tego nie robicie, a jak patrzyłem na dc czy nie ma tego na kanale porzucone pojazdy to nic nie było wiec tak trochę smierdzi nie powiem czym bo znowu punkty dostane XD. Nie żeby stało z 1 dzień TO KURDE STOI Z TYDZIEN A NIKT NIC NIE NAPISZE DO TEJ OSOBY 

-nie każde auto jest naprawione na bazie ale tego też nie ma na kanale tej organizacji bo po co to komu, najlepiej żeby płacić 2k za to XDDDDD

po 4 czemu tylko nam się dostało przy takiej akcji ze nie było zatankowane a inni ludzie nie dostają nic takiego nawet upomnienia XD

po 5 nauczycie się może czegoś te 2 auta co były na górze coś wam dadzą do tego małego mózgu 

po 6 dałem wam aż 0.60$ z szlajmer9 wiec nie wiem czego się jeszcze wychylacie xD

po 7 te 3k co chcecie od nas nie jest tego warte ponieważ 2 auta pp= 500$ bo porzucone auto naprawa tego gówna bez zimowych opon=max 500$ razem wychodzi 1k z porywami wiatru do 1.001k 

myślę ze mogę wam zaoferować 500$ i to jedyna gotówka co mogę wam dać 😄 

do tego nie wiem czy to jest takie chamskie zachowanie bo ja tu miałem pisane ze skarga bedzie o 17 a tu takie buty jest o 18 xD ty pisałeś tą 1 godzinę czy robiłeś to bo ci kazali ?

20 minut temu, Tubas napisał:

@barti789 Ile wyszło za naprawy i zatankowanie poszczególnych pojazdów?

Pojazdy są dalej na PP bo nie chciałem ich wyciągać do końca rozstrzygnienia skargi ale jak trzeba to mogę teraz wyjąć pojazdy i podliczyć koszta naprawy. 

7 minut temu, barti789 napisał:

Pojazdy są dalej na PP bo nie chciałem ich wyciągać do końca rozstrzygnienia skargi ale jak trzeba to mogę teraz wyjąć pojazdy i podliczyć koszta naprawy. 

Wyciągnij i zrób screenshot'y kosztów naprawy oraz tankowania.

A więc tak, po podliczeniu wszelkich kosztów podesłanych przez autora skargi wyszło do zapłaty dla:

Oboje dostajecie na wpłate podanych wyżej kwot na konto gracza @barti789 24h. Możecie to zrobić poprzez bank Los Santos (13545 UID). Jeżeli przelejecie pieniądze wyślijcie potwierdzenie przelewów tutaj w formie screenshot'ów.

6 minut temu, DzolDziurka napisał:

logi są niech sprawdzi 

wiem o której to wysylałem jedynie

niech tubas sprawdzi logi bo wysyłałem na pewno a jak ajda kłamie to ma perma 😄

Gracz Ajda twierdzi że nic nie dostał a nawet jak dostał to nie widział. Po drugie miałeś wysłać Dowody z przelewem na moje konto

ajda to jebany inpostor btw 

Teraz, DzolDziurka napisał:

ajda to jebany inpostor btw 

ponieważ odsyła pieniądze 

które zostały przed chwilą przesłane na tą są teraz ss

jeszcze nie jest napisane do jakiego v lidera mamy to wysłać dlatego wysłałem do ajdy jeszcze do tego sie kłuci ze mną ze mu nie wysłałem jak widziałem go jak jezdzić łodzią na rybaku w tym samym momencie mu wysłałem kase 

dowody.png

9 minut temu, DzolDziurka napisał:
20 godzin temu, Tubas napisał:

A więc tak, po podliczeniu wszelkich kosztów podesłanych przez autora skargi wyszło do zapłaty dla:

Oboje dostajecie na wpłate podanych wyżej kwot na konto gracza @barti789 24h. Możecie to zrobić poprzez bank Los Santos (13545 UID). Jeżeli przelejecie pieniądze wyślijcie potwierdzenie przelewów tutaj w formie screenshot'ów.

obraz_2022-01-20_162434.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Siema! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.