Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Szlachcic

Rekrutacja na stanowisko Dyrektor Redakcji Prasowej

Polecane posty

Napisano (edytowany)

5404.thumb.jpg.6a8e550f9d829950a4bc498924b45418.jpg

Otwieramy rekrutacje na stanowisko Dyrektor Redakcji Prasowej!

pasek.png.99c3985308956841787979931f821725.png

Wymagania:

Konto na discordzie

Bogaty zasób słownictwa

Wysoki poziom kultury

Wiedza na temat pisania artykułów oraz zarządzania redakcją

Wysoka aktywność na serwerze

Oferujemy:

Bardzo Wysokie zarobki

Pojazdy służbowe

Miłą atmosferę oraz wszelką pomoc

Wzór:

Cytat

Nick:

Serial:

Imię: 

Ile godzin tygodniowo byłbyś/byłabyś w stanie poświęcić na grę?:

Czy posiadasz już jakieś doświadczenie z Redakcją Prasową w grze MTA?:

Jakie masz doświadczenie z RP?:

Zaproponuj artykuły jakie wprowadziłbyś/wprowadziłabyś do redakcji:

Napisz przykładowy wywiad (może być on zmyślony):

Opisz swój charakter:

Dlaczego ty?:

Rekrutacja zostanie zamknięta 24 maja o godzinie 17:00

Powodzenia!

Edytowano przez Szlachcic

Napisano (edytowany)

Nick:Kali1304

Serial:podam jak będę na komoie

Imię:Michał 

Ile godzin tygodniowo byłbyś/byłabyś w stanie poświęcić na grę?: około 5-6 godzin gdyż mam jeszcze posadę w Zarządzie SAPD

Czy posiadasz już jakieś doświadczenie z Redakcją Prasową w grze MTA?:Tak posiadam doświadczenie gdyż byłem już kilka Razy na jakimś serwerze w redakcji prasowej lub ktoś przeprowadzał z mną wywiad 

Jakie masz doświadczenie z RP?:doświadczenie z RP myślę że takie 7/10 lub trochę więcej gdyż dużo też spędzałem np nad artykułami bądź gazetkami szkolnymi,  jestem świadom jakie to jest czas chłonne oraz jakie jest  wymagające i co trzeba potrafić aby można był pisać artykuły bądź gazetki. 

Zaproponuj artykuły jakie wprowadziłbyś/wprowadziłabyś do redakcji:artykuły jakie bym wprowadził do redakcji były by takie jak: Co dzienne artykuły o różnych akcjach, wydarzeniach, wypadki, akcje RP, Co tygodniowa gazeta  nowo wprowadzonych rzeczy na serwer które są bardzo ciekawe, lub ułatwiają rozgrywkę graczom, Zmiany w frakcjach na temat różnych rzeczy które będą się nawijał, zmieniały z dnia na dzień 

Napisz przykładowy wywiad (może być on zmyślony):Dnia 18.04.2020 o godzinie 19:00 w San Fierro Policja, PSP,Pogotowie Ratunkowe dostało zgłoszenie o karambolu na głównej autostradzie łącząca San Fierro oraz Las Venturas  tego dnia wszystko miało wyglądać normalnie lecz gdy służby dotarły na miejsce  zdarzenia jeden z poszkodowanych byl martwy sytuacja ta bardzo wstrząsnęła wszystkimi ratownikami medycznymi, policjantami, strażakami 2 poszkodowany był w ciężkim stanie gdy strażacy wyciągnęli go z pojazdu w którym był zakleszczony jego stan się pogorszył  ratownicy medyczni badali poszkodowanego który miał zakleszczone nogi w  pojeździe gdy był już na zewnątrz badania które w dalszym ciągu prowadzili ratownicy medyczni trwały, oraz z sekundy na sekundę wykrywano nowe obrażenia u poszkodowanego gdy jego stan został ustatowany do stabilnego i możliwego do hispotalizacji  funkcjonariusze KWP Las Venturas Eksportowali przez miasto ratowników Pogotowia Ratunkowego San Fierro.

Wywiad był przeprowadzany z funkcjonariuszem policji Burger który chętnie udzielił nam informacji oraz  chętnie kręcił film dokumentacyjny na temat zdarzenia, Serdecznie Dziękujemy za wywiad Pozdrawia Redakcja Liberty News

Opisz swój charakter:Mój charakter jest humorystyczny, spokojny opanowany oraz zawsze nastrojowy pozytywnie nie zależnie od sytuacji, mój charakter składa się z tego że jestem uprzejmy miły dla każdego nawet osoby która mnie traktuje jak najgorszego wroga, moje nastawienie do ludzi osób które że mną przebywają grają czy siedzę lub rozmawiam z nimi  jest bardzo dobre i mam bardzo dobre relacje z każdym kogo spotkam lub poznam i dzięki temu nadaje sia na Dyrektora Redakcji Prasowej  Liberty News

Dlaczego ty?:Dlaczego js ponieważ nie każdy posiada wysoką kulturę osobista oraz wiedzę na temat prowadzenia redakcji prasowej jako Główny Zarząd.  Ponieważ jak wyżej się rozpisałem chciał bym dodać że bardzo by rozwinęło mi to moja nudę jak i była by to dla mnie szansa na to aby osiagnac jeszcze coś czego nigdy nie osiaglem lub nie miałem takiej możliwości bo ktoś lub coś mi to utrudniało jestem osobą która nie przechodzi obojętnie obok czegos jestem bardzo przyjazny, pomocny gdy komuś dzieje się ludzka krzywda jestem na tą wrażliwy i nie pozwolę aby komuś się działa krzywda. 

Edytowano przez Kali1304

Nick: Heysiwer

Serial:  4F07424D2CB90C27D848258B3D4E2DA1

Imię: Adam

Ile godzin tygodniowo byłbyś/byłabyś w stanie poświęcić na grę?: Około dwadzieścia jeden godzin (21h).

Czy posiadasz już jakieś doświadczenie z Redakcją Prasową w grze MTA?: Tak, posiadam. (Byłem w redakcjach na serwerze, gdzie gra około 400 osób).

Jakie masz doświadczenie z RP?: Myślę, że coś w okolicach 8,5/10.

- Aktualności z serwera - Znajdowały by się tam artykuły na temat zachodzących zmian na serwerze oraz większych eventów (dni otwarte w frakcji SAPD/SAMD/SAFD/SATC, licytacji w ciemno, o ile takowe eventy miały by miejsce na serwerze itp).
- Plebiscyty - Byłby on robiony co każdy miesiąc i każdy mógłby wziąć w nim udział.
- Wywiady - Byłyby one przeprowadzane z poszczególnymi graczami, bądź administracją. 
- Gazetki - Informowały by o przeróżnych zmianach w: składzie ekipy, aktualizacji na serwerze, nowości we frakcjach, organizacjach, biznesach itp.
- Zdarzenia z serwera - W tym artykule znajdowały by się opisy przeróżnych zdarzeń mające miejsce na serwerze, najczęściej były by to akcje RP.

Napisz przykładowy wywiad (może być on zmyślony): Dnia 22.05.2020 o godzinie 17:00 w małym miasteczku Blueberry wybuchł ogromny pożar. Objął on cała farmę wraz z dwoma zamieszkanymi posiadłościami. Pożar rozrastał się w bardzo szybkim tempie i wydawałby się, że dla mieszkańców obydwu posiadłości nie ma już ratunku. Na szczęście w samą porę przybyły odpowiednie służby, które zabezpieczyły cały teren, a następnie wkroczyły do akcji ugaszenia pożaru. Nie było łatwo, jednak dzięki pomocy śmigłowca udało się ugasić pożar. Po ugaszeniu pożaru strażacy wyciągnęli poszkodowanych z domów. Na szczęście nikt nie był poważnie ranny. Po zakończeniu działań ratowniczo-gaśniczych przyjechały dwie karetki, które wzięły poszkodowane osoby do szpitala w celu sprawdzenia ich zdrowia. Strażacy mogli już spokojnie zwinąć sprzęt i udać się do koszar. Podczas ich odjazdu zostali oni gromko pożegnani brawami od strony wszystkich mieszkańców Blueberry obserwujących całe zajście.
                                                                    (Na samym końcu dodałbym zdjęcia z przebiegu całego zdarzenia.)

Opisz swój charakter: Jestem osobą pozytywnie nastawioną do świata. Jestem miły, pomocny oraz cierpliwy. Łatwo jest mi nawiązać kontakt z drugą osobą, z czego wynika, iż jestem osobą komunikatywną. Lubię pomagać osobą, ponieważ wychodzę z założenia, że gdy ja komuś pomogę, on pomoże mi. Jestem pomysłowy i z tego mam wiele ciekawych i interesujących pomysłów, które staram się realizować. Zawsze dążę do wyznaczonego sobie celu, nawet gdy na drodze napotykam różne przeciwności. Sumienność, jak i pracowitość są to moje najbardziej cenione cechy, które pomagają mi w wykonaniu wszelkich zadań. Niestety nikt nie jest idealny i każdy kryje w sobie negatywne cechy, które także posiadam. Są nimi upór oraz hipokryzja. 

Dlaczego ty?: Ponieważ jestem osobą odpowiedzialną za swoje stanowisko, z czego nigdy nie pozostawia ''plamy'' na dobrym imieniu biznesu. Posługuję się bogatym słownictwem, co ułatwia mi pisanie artykułów. Nie popełniam błędów ortograficznych ani interpunkcyjnych. Piszę poprawnie złożone, rozbudowane zdania. Z przyjemnością pomagam graczom tak, aby ułatwić im rozgrywkę. Potrafię delikatnie zwrócić uwagę na daną rzecz, którą uważam za zbędną. Zawsze zwracam się do osób z kulturą i nie daję się sprowokować. Pomimo mojego młodego wieku poradziłbym sobie na owej randze.

Nick:

Mój nick na serwerze KhirX.

Serial:

Mój numer seryjny to: 94365F4FB126B4A000C38A463B37F3B4

Imię:

Mam na imię Adam.

Mam  17 lat.

Wydaję mi się że około 35h najmniej.

Brałem udział w kilku wywiadach ale nie posiadam głębszego doświadczenia. Lecz to nie jest problem zacząć !!

Biorę jak i organizuję często RP, poza tym jestem w służbie LSPD na innym serwerze a tam znajomość RP to praktycznie priorytet.

Wprowadził bym do redakcji artykuły np. W przypadku wypadku samochodowego, Jakiekolwiek zloty, Artykuły z event'ów, Cotygodniowa gazetka na temat nowości które zostały dodane na serwer, Wywiady z graczem bądź też administracją, Wydarzenia które stały się na serwerze.

Dnia 22.04.2020 roku o godzinie 18:00 w Las Venturas służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o tajemniczym mężczyźnie
 krążącym po dachu Kasyna "Four Dragons". Który co jakiś krótki okres czasu dochodził do krawędzi budynku.
Kobieta która zgłaszała incydent była praktycznie pewna że krążący mężczyzna jest samobójca który waha się czy odebrać sobie żywot.
W niedługim odstępie czasu odpowiednie służby dotarły na miejsce zgłoszenia. Prócz pojazdów naziemnych wysłano śmigłowiec.
Zaraz po dotarciu na miejsce teren kasyna został odpowiednio zabezpieczony aby w razie "w" nie stała się tragedia.
Śmigłowiec po zabraniu dwóch funkcjonariuszy oraz medyka wystartował w kierunku dachu Kasyna w celu zapobiegnięciu tragedii.
Mieli na celu uspokojenie mężczyzny i bezpieczne sprowadzenie go na ziemię, rozmowa zachęcająca do powrotu trwałą około 25 minut.
Po tym czasie jednostki naziemne widziała zlatujący śmigłowiec na ziemię. Na ziemie dotarły jednostki jak i mężczyzna.
Funkcjonariusz Janek Jalapeño udzielił nam wywiadu po udanej akcji.

F - Funkcjonariusz
R - Redaktor

R - Witam Funkcjonariusza.
F - Funkcjonariusz Janek Jalapeño kłaniam się.
R - Jaka była reakcja służb ratunkowych po otrzymaniu zgłoszenia?
F - Nasza reakcja była natychmiastowa, zwołaliśmy wszystkie możliwe jednostki i wyruszyliśmy w stronę kasyna.
R - Zauważyłem że po dotarciu od razu przystąpiliście do zabezpieczenia terenu oraz rozdzielenia jednostek.
F- Tak podczas takiej akcji nie ma czasu do stracenia, nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć.
R - Co się wydarzyło na dachu nastąpiły negocjacje ?
F - Na dachu odbyły się negocjacje jak i rozmowa z mężczyzną. Trochę trwały ale udało się powrócić ze wszystkimi osobami na ziemię.
R - To dobrze że się udało zakończyć akcję bez tragedii.
F - Jesteśmy tak samo zadowoleni z kolejnej dobrze zakończonej akcji.
R - Dobrze dziękuję bardzo za wywiad.
F - Również dziękuję za możliwość jego udzielenia.
R - Dobrze do widzenia.
F - Do widzenia
8963454_6f9ba409e2_z.jpg.ad13fc1da5e99d9aa2e7dadcdce94cba.jpg

Opisz swój charakter: 

Jestem spokojnym, opanowanym i pełnym humoru graczem, z kulturą osobistą. Lubię pomagać, pracować w grupie, szerzyć informacje. Jestem pomysłowy potrafię doradzić, jak i coś wymyślić. Mój charakter nie jest idealny ale wiadomo nie ma ideałów.

Dlaczego ty?

Uważam że byłbym odpowiednią osobą na tę stanowisko, lubię pracę w grupie,
uwielbiam również szerzenie informacji, a dział redakcyjny umożliwiła by udzielanie się na serwerze na większą skalę. 
Zawsze jest to jakaś nowa przygoda którą mogę przebyć.
Mam nadzieję że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone i będę mógł zawitać w szeregi redakcji.

Napisano (edytowany)

5404.thumb.jpg.6a8e550f9d829950a4bc498924b45418.jpg

Nick:

PatrykosOfficial

Serial:

2856CFFA4728BF4E25629BCEC505E391

Imię: 

Mam na imię Patryk

Na dzień dzisiejszy mam osiemnaście lat jestem z rocznika 2002.

Od godziny do czterech godzin dziennie

Tak byłem w Redakcji Prasowej w MTA na serwerze Play Your Life i wiem co i jak.

Oczywiście mam doświadczenie w RP, czyli Role Play'u.

/me - to co wykonuje obecnie postać

/do - to co zostało zrobione przez postać

Przykład:

/me uderza gracza XXXX w policzek

/do Udane uderzenie przez gracza YYYY

Więc mam zamiar wprowadzić artykuły z wypadków wszelkiego rodzaju, eventów typu jakieś konwoje bądź G1, jakiś aktualizacji z serwera np dotyczące otwarcia nowej pracy. Na pewno bym też zrobił takie coś jak co miesięczne plebiscyty z przeróżnych dziedzin takich jak np: Najlepsza frakcja miesiąca, Najbardziej pomocny gracz miesiąca, Najlepsze organizator imprez typu ( G1, Derb, Szukania pojazdów itp ) .

Okej więc jak już mam na pisać to i też odegram na /me i /do 

[RP] - Redaktor Prasowy

[FP] - Funkcjonariusz Policji 

[ S ] - Strażak

[ŚW] - Świadek W

[KP] - Kamerzysta Prasowy

[RP] - /me otwiera tylne drzwi po czym wyjmuje kamerę i przekazuje kamerzyście

[KP] - /do odbiera kamerę od redaktora po czym idzie zanim

[RP] Witam z tej strony Redaktor Prasowy Andrzej Nowak jesteśmy na wypadku przy skrzyżowaniu Im. Św. Pawła w stanie San Andereas.

[RP] Witam panie funkcjonariuszu mógłby pan nam opowiedzieć co tu się stało ?

[FP] Oczywiście nie ma problemu, więc wyjeżdżający z lewej strony pojazd marki Admiral nie zauważył przechodzącej na pasach kobiety po czym z dużą prędkością kierowca pojazdu Sultan uderzył w Admirala, który w ten sposób uderzył mocno w światła i jak widać była to taka na tyle siła, że po prostu ugięło mocno świtała co z resztom widać.

[RP] Dobrze więc czy oprócz tej kobiety co została potrącona były osoby poszkodowane?

[FP] Tak były osoby poszkodowane w Admiralu oraz w tym Sultanie. Były w sumie to 4 osoby . Jedna osoba to ta przechodząca przez pasy, drugi to kierowca Admirala, a te dwie dodatkowe osoby pochodziły właśnie z tego Sultana.

[RP] Dobrze to od nas na tyle. Dziękujemy

[FP] Ja również dziękuje

[RP] Dobrze więc teraz przeprowadzamy wywiad ze świadkiem tego wypadku makabrycznego.

[ŚW] Witam serdecznie czytających ten artykuł. Więc tak wychodziłem sobie ze spożywczaka a tu nagle usłyszałem huk i zauważyłem leżącą osobę. A potem usłyszałem i widziałem jak drugi pojazd walnął w ten pojazd co potrącił tą osobę. Więc szybko zadzwoniłem pod numer 112 i w bez mała 5 minut Policja już była na miejscu, a potem jako druga służba pojawiła się Straż Pożarna.

[RP] Dobrze więc z naszej strony to na tyle. Dziękujemy za wywiad.

[ŚW] Też dziękuje miłego dnia panowie .

[RP] Również miłego dnia . Oraz mamy już też na miejscu jednego z kilkunastu strażaków, którzy byli na miejscu.

[ S ] Witam St.Sekcyjny Norbert Kowalski więc tak jak przyjechaliśmy to jeden pojazd był obrócony pionowo do drogi więc my myślimy że mógł też przekoziołkować z dwa razy i właśnie w ten sposób wylądował po zderzeniu się z tym Sultanem, oczywiście osoby poszkodowane zostały natychmiastowo zabrane przez Pogotowie Ratunkowe, ale przed tym opatrzone i dopiero zabrane do szpitala. Z pojazdów wydobywały się substancje ropopochodne, czyli inaczej mówiąc paliwo bądź jakiś smar zawierające coś z paliwem. Zasypaliśmy te substancje sorbentem oraz je zmiotliśmy i aktualnie czekamy na lawetę.

[RP] Dobrze, czyli jak ja rozumiem i ludzie to czytający to ludzie są przetransportowani do szpitala oraz pojazdy nie zagrażają już jakimiś wybuchami czy czymś podobnym.

[ S ] Tak dobrze państwo rozumiecie teraz nic nam nie zostaje tylko czekać bo Policja nam przekazała, że na coś innego pojechali bardzo ważnego i potem będziemy wracać do koszar.

[RP] Dobrze więc to od nas by było na tyle dziękujemy za wywiad i spokojnej tam pracy panowie.

[ S ] Ja od kolegów też dziękuję i również powodzenia w pracy Panie Redaktorze.

[RP] Dobrze więc z tego wypadku myślimy że było by to na tyle na całe szczęście wszystkie ofiary przeżyły oraz zostały przetransportowane przez Pogotowie Ratunkowe do Szpitala. Z tej strony rozmawiał dal was Redaktor Prasowy Andrzej Nowak.

[KP] /me przestaje kręcić i wyłącza kamerę po czym daje Redaktorowi kamerę.

[RP] /do odbiera po czym otwiera tylne drzwi pojazdu i chowa sprzęt .

Opisz swój charakter:

Więc tak mam na imię Patryk na chwilę obecną mam osiemnaście lat. Pochodzę z województwa Mazowieckiego, a konkretniej pochodzę z miejscowości co jest o niej dużo memów na internecie, a dokładniej pochodzę z Radomia. W Redakcji Prasowej na serwerach MTA byłem tylko z dwa może trzy razy, a był to tylko serwer Play Your Life, gdzie pełniłem tam rolę redaktora prasowego, więc na pewno jakieś doświadczenie przez ten czas nabyłem. Interesuję się modelowaniem budynków, skinów, pojazdów ( robieniem ich się jeszcze uczę ). Jestem osobą miłą, która dąży do swojego celu. Jeżeli ktoś ma do mnie jakieś sprawy nie miłe bądź jakieś hejty to przyjmuję to do siebie na klatę i pytam się osoby co osoba chce ode mnie bądź pytam się jej co złego jej zrobiłem. Uwielbiam grać w takie tytuły jak Fortnite, CSGO, Grand Theft Auto V, MTA, The Sims 4, FIFA 19, Battlefield Hardline, World of Tanks.

Dlaczego ty?:

Uważam, że danie mi szansy jest to odpowiednia decyzja, gdyż jestem odpowiedzialny oraz szybko nawiązuję nowe znajomości oraz lubię pracować w grupie. Byłoby to dla mnie też takie małe przypomnienie takich starych czasów. Chciałbym też pograć trochę w większym gronie, czyli oznaczało by to też, że bym robił też jakieś spotkania np dawał premie, awanse, organizacyjne. Np; Przyjęcie nowych pojazdów podfrakcyjnch czyli naszej tak zwane TV Redaktory .

Edytowano przez PatrykosOfficial
Zapomniałem serialu wstawić. Już wstawiłem

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.