Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Zaloguj się, aby obserwować  
Destruktor

❌ kara zostaje [BAN] Destruktor ukarany przez Polak

Polecane posty

Login: Destruktor
Serial: F5714ABE90621791317D942F034BC094
Data nadania kary: ok. 14:00 - 17.05.2020
Długość kary: 3 dni
Powód: Spamowanie raportami, fałszywe oskarżanie administracji
Wyjaśnienie: Spamowałem raportami, ponieważ zostałem oszukany przez @Polak. Uważam, ze nie zasłużyłem na karę, ponieważ oczekiwałem tylko i wyłącznie pomocy. Za pierwszym razem Polak przyszedł, jednak po kilku minutach rozmowy bez słowa odszedł. Napisałem więc raporta, aby przyszedł ponownie - odrzucił. Kolejny raport nie poskutkował, również odrzucił. Każdy kolejny odrzucił. Jest to olewanie graczy, brak kultury do graczy.

Uważam, że kara powinna zostać zdjęta, gdyż oczekiwałem pomocy, a nie chciałem dla nikogo źle. 3 dni jest to za taki wyczyn.

Obiecuję, ze taka sytuacja się więcej nie powtórzy. Proszę o ostatnią szansę, przepraszam za swoje zachowanie.

2 minuty temu, Destruktor napisał:

Powód: Spamowanie raportami, fałszywe oskarżanie administracji

2 minuty temu, Destruktor napisał:

Spamowałem raportami, ponieważ zostałem oszukany przez @Polak.

Nie uważasz, że te dwie sentencje wzajemnie się wykluczają? Dostałeś Bana z powodu fałszywych oskarżeń i twierdzisz, że spamiłeś z powodu prawdziwości tych oskarżeń?

4 minuty temu, Destruktor napisał:

Polak przyszedł, jednak po kilku minutach rozmowy bez słowa odszedł.

Po kilku minutach ROZMOWY wyszedłem bez słowa?
Czy rozmowa to czasem nie jest wymiana słów? W takim razie w jaki sposób wyszedłem bez słów?

5 minut temu, Destruktor napisał:

Każdy kolejny odrzucił. Jest to olewanie graczy, brak kultury do graczy.

Każdy kolejny raport został odrzucony ponieważ pomimo wyjaśnienia tobie sytuacji nadal tworzyłeś problem tam gdzie go najzwyczajniej nie ma. Jest to pierwszy powód banicji - Spam raportami. Jeżeli uważasz, że olewam graczy lub nie posiadam wobec Nich kultury to się głęboko mylisz.

Kara zostaję. 3 dni to wystarczający czas na ochłonięcie i przemyślenie swoich czynów.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.