Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Zaloguj się, aby obserwować  
Destruktor

Kolor felg

Polecane posty

Dzień dobry.

Ja zwracam się z takim problemem, iż generalnie zostałem oszukany przez serwer:

W dniu wczorajszym montowałem felgi. Montowałem specjalnie Wiresy, bo były one ładne - generalnie miały białe ranty / dowód: 

Spoiler

wires.png

Po dodaniu opcji zmiany koloru rant felg, automatycznie zmienił mi się on na czarny.

Przez to teraz muszę wydawać pieniądze na zmianę koloru rant felg, bo jednym słowem mówiąc - zostałem oszukany.

Dowody:

Spoiler

mta-screen_2020-05-17_12-56-55.thumb.png.eeede78e53cf6a325e60a45e5ffa66a2.png

Kolor był domyślnie czarny ustawiony. Wcześniej felgi nie wspierały kolorów rantu - dlatego też NIE miały one takowego koloru - kolor który Ty nazywasz biały to zwyczajny domyślny materiał felg (w tym wypadku aluminium).

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.