Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Szlachcic

Rekrutacja do Lion Cinema - Październik 2020

Polecane posty

720927843_lion_cinema(1).png.d5713d7399248ef8a6b6fbcbd80a37c1.png

W dniu dzisiejszym zostaje otwarta rekrutacja do studia filmowego Lion Cinema!

Jesteśmy biznesem zajmującym się produkcją filmów dla graczy serwera ProjectRPG. 

Dołączenie do naszego biznesu jest wspaniałą sprawą, to u nas rozwiniesz swoje skrzydła sławy i zostaniesz serwerową gwiazdą!

Jesteśmy wytwórnią filmową działającą już od jakiegoś czasu, przykładem tego może być nasza najnowsza produkcja "Mordercy Doskonali".

abcj.png.ae0e0e78dcf8a770a1d3e2ec50127874.png

Wymagamy:

- Aktywności

- Przestrzegania regulaminu

- Wysoką kulturę osobistą

- Chęci do uczestniczenia w projektach

Oferujemy:

- Służbowe pojazdy

- Wysokie wynagrodzenie

- Rozwój osobisty

- Miłą atmosferę

Wzór:

Cytat

Nick:

Identyfikator Discord(np. Szlachcic#9041):

Czy zapoznałeś się z regulaminem biznesu Lion Cinema?:

Czy masz jakieś doświadczenie ze studiem filmowym?:

Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?:

Czy posiadasz umiejętności graficzne?(Czy umiesz wykonywać grafiki np. miniaturki):

Coś od siebie:

Na jaką rangę aplikujesz?: Aktor / Reżyser / Aktor Głosowy / Kamerzysta / Montażysta (Możesz wybrać kilka rang!)

Rekrutacja zostanie zamknięta za 5 dni (tj. 1 listopada 2020r.)

Powodzenia!

Edytowano przez Szlachcic
  • Super 3
  • WOW! 1

Nick: aditoziomal123

Identyfikator Discord(np. Szlachcic#9041): naissik#9731

Czy zapoznałeś się z regulaminem biznesu Lion Cinema?: Tak

Czy masz jakieś doświadczenie ze studiem filmowym?: Tak

Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Tak

Czy posiadasz umiejętności graficzne?(Czy umiesz wykonywać grafiki np. miniaturki): Powiedzmy, że tak

Coś od siebie: Uważam, że taki biznes jest dobrym odzwierciedleniem zwykłego dziennego zarabiania. Mam duże doświadczenie w montażu, kamerowaniu oraz byciu aktorem. Potrafię się słuchać tego co zostało mi przeznaczone do wykonania (czyli po prostu potrafię się słuchać rang wyższych). 

Na jaką rangę aplikujesz?: Aktor / Reżyser / Aktor Głosowy / Kamerzysta / Montażysta (Możesz wybrać kilka rang!) Aktor, Kamerzysta, Montażysta

• Haha 4

Nick: BarteG

Identyfikator Discord(np. Szlachcic#9041): BarteG#6282

Czy zapoznałeś się z regulaminem biznesu Lion Cinema?: Zapoznałem się I będę go przestrzegał.

Czy masz jakieś doświadczenie ze studiem filmowym?: Powiedzmy...

Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Myślę, że kamerzysty.

Czy posiadasz umiejętności graficzne?(Czy umiesz wykonywać grafiki np. miniaturki): Troszeczkę 

Coś od siebie: Mam parę pomysłów na filmy (chciałbym napisać do nich scenariusze)

Na jaką rangę aplikujesz?: Aktor / Reżyser

Nick: DarkPower

Identyfikator Discord(np. Szlachcic#9041): DarkPower#5900

Czy masz jakieś doświadczenie ze studiem filmowym?: Nie

Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Bardziej kamerzysty aczkolwiek szybko się uczę.

Czy posiadasz umiejętności graficzne?(Czy umiesz wykonywać grafiki np. miniaturki): Nie

Coś od siebie: Mimo iż nie umiem wiele jestem otwarty na nowe zadania.

Na jaką rangę aplikujesz?: Aktor / Reżyser / Aktor Głosowy / Kamerzysta / Montażysta (Możesz wybrać kilka rang!): Aktor/Aktor Głosowy

Nick: FredaY

Identyfikator Discord(np. Szlachcic#9041): FredaY#4142

Czy masz jakieś doświadczenie ze studiem filmowym?: Nie bo jest to pierwszy serwer na którym widzę takie coś.

Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Myślę że to kwestia nauki a to by nie było długie.

Czy posiadasz umiejętności graficzne?(Czy umiesz wykonywać grafiki np. miniaturki): Coś tam kiedyś próbowałem

Coś od siebie: Pozdrawiam cały skład Lion Cinema oraz życzę powodzenia wszystkim którzy piszą rekrutacje.

Na jaką rangę aplikujesz?: Aktor / Reżyser / Aktor Głosowy / Kamerzysta / Montażysta (Możesz wybrać kilk Kamerzysta/Monatarzysta i może Aktor.

Pozdrawiam Hubert, FredaY.

rezygnuję ;(

Edytowano przez Dvvmz

Nick: gertex11

Identyfikator Discord(np. Szlachcic#9041): gertex11#9849

Czy masz jakieś doświadczenie ze studiem filmowym?: Niestety nie.

Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Montażysty nie, kamerzysty średnie.

Czy posiadasz umiejętności graficzne?(Czy umiesz wykonywać grafiki np. miniaturki): Niestety nie

Coś od siebie: Pozdrawiam wszystkich, powodzenia w rekrutacji.

Na jaką rangę aplikujesz?: Aktor / Reżyser / Aktor Głosowy / Kamerzysta / Montażysta (Możesz wybrać kilka rang!) Kamerzysta.

Nick: VarosSTV

Identyfikator Discord(np. Szlachcic#9041): VarosSTV#4926

Czy masz jakieś doświadczenie ze studiem filmowym?: Nie

Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Tak ponieważ proadzę swój kanał i mam doświadczenie 😄 

Czy posiadasz umiejętności graficzne?(Czy umiesz wykonywać grafiki np. miniaturki): Tak

Coś od siebie: Życzę wszystkim powodzenia i cierpliwości ❤️ 

Na jaką rangę aplikujesz?: Aktor / Reżyser / Aktor Głosowy / Kamerzysta / Montażysta (Możesz wybrać kilka rang!): Najlepiej Aktor

Nick: Cheatos

Identyfikator Discord(np. Szlachcic#9041): Chaetos#0424

Czy masz jakieś doświadczenie ze studiem filmowym?: Tak

Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Nie ale kamerzysta by byl ze mnie dobry, potrafie nagrac 2s film, ktory wazy 100mb.

Czy posiadasz umiejętności graficzne?(Czy umiesz wykonywać grafiki np. miniaturki): Tak troche

Coś od siebie: Mam nadzieje, ze uda mi sie dostac do studia filmowego, nie bede tylko sprzatal a stworzymy jakis film. Pozdrawiam ja tzw citos.

Na jaką rangę aplikujesz?: Aktor / Reżyser / Aktor Głosowy / Kamerzysta / Montażysta (Możesz wybrać kilka rang!) Aktor, kamerzysta operatora.

• Złość 1

Nick: Fajek

Identyfikator Discord: FajowatYYY#2918

Czy zapoznałeś się z regulaminem biznesu Lion Cinema?: Tak.

Czy masz jakieś doświadczenie ze studiem filmowym?: No tak nie do końca.

Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Montażysty można powiedzieć, że tak , nie posiadam umiejętności Kamerzysty.

Czy posiadasz umiejętności graficzne?(Czy umiesz wykonywać grafiki np. miniaturki): Proste grafiki i miniaturki tak.

Coś od siebie: Kucze powodzenia panowie, trzymie za was kciuki.

Na jaką rangę aplikujesz?: Aktor / Aktor Głosowy / Montażysta

Nick: Kuli

Identyfikator Discord(np. Szlachcic#9041): Kuli#8272

Czy masz jakieś doświadczenie ze studiem filmowym?: Tak, lecz nie na tym serwerze. 

Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Nie. 

Czy posiadasz umiejętności graficzne?(Czy umiesz wykonywać grafiki np. miniaturki): Tak. 

Coś od siebie: Witam, jestem Krystian i mam 15 lat. Chodzę do 1 technikum. Mieszkam na Podkarpaciu w małej wiosce nieopodal Jarosławia. Interesuje się informatyką, kolarstwem i aktorstwem. Jestem osobą miłą, pomocną, ambitną i punktalną. Na serwerze jestem w frakcji SAPD na randze Cadet. Słucham się wyższych rang i wykonuję ich polecania sumiennie jak przystało na pracownika frakcji. Lubię grać w piłkę, siatkówke i tenisa. Pasjonuję się również sztukami walki. 

Na jaką rangę aplikujesz?: Aktor / Aktor głosowy.

Nick Lolek0914

Wiek 14

Discord Lolek0914#0343

Tak zapoznałem się z regulaminem 

Mam doświadczenie lecz nie na tym serwerze 

Montażysta nie ale kamerzysta no mam trochę z reala i innych serwerów 

Graficzne ? Mam i nawet bardzo dobre 

Witam nazywam się Brajan chce dołączyć do tej frakcji bo lubię to zajęcie mam dużo czasu nie grę dziennie minimum 1h

Aktor lub montażysta 

1. Nick: 3NTERP1KSULARNY
  2. Wiek: 22
  3. Identyfikator Discord 3NTERP1KSULARNY#0957
  4. Czy zapoznałeś się z regulaminem biznesu Lion Cinema?: Owszem Zapoznałem Się 
  5. Czy masz jakieś doświadczenie ze studiem filmowym?: Niestety Nie Miałem Jeszcze Okazji Lecz Wierzę Że Wasze Kino Otworzy Mi Drzwi Do Kariery 
  6. Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Jeśli chodzi o montaż czy kręcenie filmów może być ciężko.
  7. Czy posiadasz umiejętności graficzne?(Czy umiesz wykonywać grafiki np. miniaturki): Tak to nie stanowi dla mnie problemu.
  8. Coś od siebie:Mam Na Imię Łukasz Jestem z Warszawy Pracuje Na Recepcji w Biurowcu, Mieszkam z Partnerką. Z Największą przyjemnością dołączył bym w szeregi Lion Cinema Jest to bardzo ciekawy projekt którego wcześniej nigdzie nie widziałem oglądałem wasz filmik i jestem zachwycony waszą pracą stąd moje podanie. Jak wiadomo Prace Dorywcze Czy Frakcje Są Monotonne Tutaj Natomiast O Monotonii Nie Ma mowy zawsze się coś będzie działo.Z Przyjemnością doznał bym czegoś nowego na serverach RPG.Mam wielką nadzieję że otrzymam szanse spróbować swoich sił na waszym planie filmowym.Mam wiele pomysłów dotyczących nowych filmów którymi chciał bym się z wami podzielić.
  9. Na jaką rangę aplikujesz?: Aktor / Reżyser / Aktor Głosowy / Kamerzysta / Montażysta (Możesz wybrać kilka rang!): Z Wymienionych tutaj rzeczy najbardziej odpowiadała by mi rola Reżysera lecz rowniez moge sprobowac  sił jako Aktor Bądź Aktor Głosowy

Nick: Ja3kubeq

Identyfikator Discord(np. Szlachcic#9041): Ja3kubeq#9857

Czy masz jakieś doświadczenie ze studiem filmowym?: Nie miałem nigdy okazji zdobyć doświadczenia w studio

Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Montuje filmy od kilku lat i czuję się bardzo pewnie w tym temacie. Jeśli chodzi o umiejętności Kamerzysty to nie mam wielkiego obycia aczkolwiek myślę że dam radę. 

Czy posiadasz umiejętności graficzne?(Czy umiesz wykonywać grafiki np. miniaturki): Nie chcę powiedzieć że jestem profesjonalnym grafikiem, jednak wielokrotnie wykonywałem różnego rodzaju grafiki i nie wyglądały one najgorzej 😄

Coś od siebie: Bardzo zależy mi na dołączeniu do biznesu, ponieważ wręcz uwielbiam montować filmy. Sprawia mi to wielką przyjemność a gdybym miał to robić dla widowni serwerowej czułbym jeszcze większą satysfakcję. Jestem osobą odpowiedzialną, kulturalną i dojrzałą emocjonalnie. Łatwo nawiązuje nowe znajomości i szybko odnajduje się w nowym otoczeniu. Jestem również bardzo kreatywny stąd też myślę że mógłbym sprawdzić się jako reżyser i z chęcią pomagałbym w pisaniu scenariuszy.Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania i życzę powodzenia innym kandydatom ❤️

Na jaką rangę aplikujesz?: Aktor / Reżyser / Aktor Głosowy / Kamerzysta / Montażysta (Możesz wybrać kilka rang!) Z wyżej wymienionych rang chciałbym zaaplikować na aktora, reżysera oraz montażystę. 

• Lubię to! 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.