Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Project News - Czarna lista

gereq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3tkdIGg.png

RyfYWaX.png

CZARNA LISTA PROJECT NEWS

Na czarnej liście biznesu Project News znajdują się osoby, które dopuściły się złamania któregoś z podpunktów regulaminu biznesu oraz osoby, które odeszły w czasie akademii.

Osoby znajdujące się na czarnej liście:

(15.01.2021) @Locze2k - Odejście w trakcie akademii

(10.02.2021) @czefoo - Odejście w trakcie akademii

(10.02.2021) @czaruus - Odejście w trakcie akademii

(10.02.2021) @Fat.Chalucynek - Odejście w trakcie akademii

(10.02.2021) @Nemezis19 - Wulgarne wyrażanie się w stronę zarządu, brak zaangażowania i chęci poświęcenia czasu na biznes (BMA)

(13.02.2021) @Alaneczek - Odejście w trakcie akademii

(16.08.2021) @proxu365 - Brak zaangażowania i chęci poświęcenia czasu na biznes.

(16.08.2021) @januszex123 - Brak zaangażowania i chęci poświęcenia czasu na biznes.

(15.02.2021) @Dawidofskyy - Odejście w trakcie akademii

(15.02.2021) @GrubyBeniol- ODejście w trakcie akademii

(12.08.2021) @wujaszek_diablos - Odejście w trakcie akademii

(16.02.2021) @konzz - Brak znajomości regulaminu oraz całkowity brak kultury w stronę zarządu (BMA)

(05.05.2021) @Ja3kubeq - Publiczna obraza lidera biznesu, liczne kłamstwa i pomówienia wobec biznesu. (BMA)

(13.11.2021) @Linfaly - Splagiatowanie dwóch artykułów, odejście w trakcie akademii. (BMA)

(19.11.2021) @chudy69 - Splagiatowanie pięciu artykułów, obraza zarządu oraz biznesu (BMA)

(13.12.2021) @crocus.nt - brak zaangażowania i chęci poświęcenia czasu na biznes.

(07.01.2022) @semyaaza - Odejście w trakcie akademii.

(14.01.2022) @Pan_Kurier - Brak zaangażowania i chęci poświęcenia czasu na biznes.

(14.01.2022) @Leszek - Brak zaangażowania i chęci poświęcenia czasu na biznes.

(14.01.2022) @TiVo - Brak zaangażowania i chęci poświęcenia czasu na biznes.

(14.01.2022) @KomponatChyChy - Brak zaangażowania i chęci poświęcenia czasu na biznes.

(24.01.2022) @plac. - Całkowity brak kultury w stronę zarządu, ujawnianie spraw wewnątrz biznesowych. (BMA)

(02.02.2022) @Mleczny_EndriuK - Odwalanie pojazdem biznesowym, łamanie regulaminu.

(18.02.2022) @ASIK - Plagiat.

(20.02.2022) @6BadCat9 - odejście podczas akademii.

(21.02.2022) @GraczDLC.rr - odejście podczas akademii.

(01.03.2022) @Qbajsoft - odejście podczas akademii.

(01.03.2022) @Yungtimo- Brak zaangażowania i chęci poświęcenia czasu na biznes.

(01.03.2022) @Xandr1n - Brak zaangażowania i chęci poświęcenia czasu na biznes.

(01.03.2022) @MarcelNowak - Brak zaangażowania i chęci poświęcenia czasu na biznes.

(09.05.2022) @Puffy - odejście podczas akademii.

(17.06.2022) @koxu. - Brak zainteresowania się biznesem po dostaniu się do akademii.

(17.06.2022) @kjvbus - Odejście podczas akademii.

Wzór wniosku o zdjęcie z listy:

Spoiler

Nick:

Powód:

Wyjaśnienie:

RyfYWaX.png

Edytowane przez xHamster
  • Super 2
  • Haha 2

Nick: Mari

Powód: odejście w trakcie akademii.

Wyjaśnienie: Witam, przychodzę z prośbą o zdjęcie mnie z czarnej listy bardzo chciałbym jeszcze kiedyś spróbować swoich sił w owej redakcji. Jeśli mnie zdejmiecie mogę gwarantować że już więcej nie powtórzę tego błędu.

• Haha 2

1 godzinę temu, Mari napisał:

Nick: Mari

Powód: odejście w trakcie akademii.

Wyjaśnienie: Witam, przychodzę z prośbą o zdjęcie mnie z czarnej listy bardzo chciałbym jeszcze kiedyś spróbować swoich sił w owej redakcji. Jeśli mnie zdejmiecie mogę gwarantować że już więcej nie powtórzę tego błędu.

Akceptuje.

• Super 1

Nick: szyms14

Powód: Splagiatowanie artykułu

Wyjaśnienie: Pare dni temu, napisałem artykuł na ponad 15.000 słów, większą część skopiowałem z innego forum dot. GTA:SA ( https://gta.fandom.com/pl/wiki/Kryjówki_w_GTA_San_Andreas ). Nie sądziłem, że wiążą się aż takie poważne konsekwencje. Zdjęcia jak część tekstu sam wykonałem, ale również większą część skopiowałem. Nie będę ukrywał, ja tu zawiniłem lecz chciałbym znów spróbować sił w następnej rekrutacji do Project News, ponieważ jest to biznes, w którym najlepiej się czułem oraz mogłem się spełniać w 100%. Nie spędzam dużo czasu na serwerze, a pisanie artykułów jest dla mnie zabawą oraz między innymi formą zarobków na nim.  Bardzo proszę o kolejną szansę, tym razem ostatnią. Nie zawiodę was kolejny raz i obiecuję poprawę.

• Super 1
  • Haha 1

W dniu 20.12.2021 o 21:10, siema. napisał:

Nick: szyms14

Powód: Splagiatowanie artykułu

Wyjaśnienie: Pare dni temu, napisałem artykuł na ponad 15.000 słów, większą część skopiowałem z innego forum dot. GTA:SA ( https://gta.fandom.com/pl/wiki/Kryjówki_w_GTA_San_Andreas ). Nie sądziłem, że wiążą się aż takie poważne konsekwencje. Zdjęcia jak część tekstu sam wykonałem, ale również większą część skopiowałem. Nie będę ukrywał, ja tu zawiniłem lecz chciałbym znów spróbować sił w następnej rekrutacji do Project News, ponieważ jest to biznes, w którym najlepiej się czułem oraz mogłem się spełniać w 100%. Nie spędzam dużo czasu na serwerze, a pisanie artykułów jest dla mnie zabawą oraz między innymi formą zarobków na nim.  Bardzo proszę o kolejną szansę, tym razem ostatnią. Nie zawiodę was kolejny raz i obiecuję poprawę.

Akceptuję.

• Super 2
  • WOW! 1

Nick: Ca$perr_77

Powód: Limit kar na serwerze 

Wyjaśnienie: Dostałem mute za blachostkę napisanie "60" do gracza który mnie obrażał na VC i podał reporty bo stałem obok niego 

Mute jest na 1 dzień 

NIe wiedziałem że można dostać lote za kare poza pełnieniem służby np chodzenia z aparatem albo robienia wywiadów 

jest mi bardzo przykro gdyż miałem wiele pomysłów i dobrze mi było w biznesie mam nadzieję że zasługuje na drugą szansę i skończy się to tylko upomnienie oraz że będę.mogl warunkowo powrócić do biznesu z przekonaniem że taka sytuacja się już więcej nie powtórzy i będę się bacznie pilnował godnie reprezentując biznes 

Jestem skłonny zapłacić karę finansową jeśli pozwoli mi to na natychmiastowy powrót i pierwsza/ostatnią szansę 

Bardzo dziękuję jeśli będę mógł natychmiastowo powrócić w szeregi redakcji i jeszcze raz przepraszam za zamieszanie 

W dniu 14.01.2022 o 10:32, Ca$perr_77 napisał:

Nick: Ca$perr_77

Powód: Limit kar na serwerze 

Wyjaśnienie: Dostałem mute za blachostkę napisanie "60" do gracza który mnie obrażał na VC i podał reporty bo stałem obok niego 

Mute jest na 1 dzień 

NIe wiedziałem że można dostać lote za kare poza pełnieniem służby np chodzenia z aparatem albo robienia wywiadów 

jest mi bardzo przykro gdyż miałem wiele pomysłów i dobrze mi było w biznesie mam nadzieję że zasługuje na drugą szansę i skończy się to tylko upomnienie oraz że będę.mogl warunkowo powrócić do biznesu z przekonaniem że taka sytuacja się już więcej nie powtórzy i będę się bacznie pilnował godnie reprezentując biznes 

Jestem skłonny zapłacić karę finansową jeśli pozwoli mi to na natychmiastowy powrót i pierwsza/ostatnią szansę 

Bardzo dziękuję jeśli będę mógł natychmiastowo powrócić w szeregi redakcji i jeszcze raz przepraszam za zamieszanie 

Akceptuje

• WOW! 1

Nick: Jaroska.

Powód: Brak zaangażowania i chęci poświęcenia czasu na biznes.

Wyjaśnienie: Uszanowanie, przychodzę do was z prośbą o zdjęcie mnie z czarnej listy owego biznesu, ponieważ chciałabym może jeszcze kiedyś spróbować w tym biznesie i też piszę to po to, że nie chce być nigdzie w czarnej liście. Jeśli mi ją zdejmiecie to nigdy się już taka sytuacja nie powtórzy.

Edytowane przez Jaroska.

5 godzin temu, Jaroska. napisał:

Nick: Jaroska.

Wyjaśnienie: Uszanowanie, przychodzę do was z prośbą o zdjęcie mnie z czarnej listy owego biznesu, ponieważ chciałabym może jeszcze kiedyś spróbować w tym biznesie i też piszę to po to, że nie chce być nigdzie w czarnej liście. Jeśli mi ją zdejmiecie to nigdy się już taka sytuacja nie powtórzy.

Przyjmuję.

• Super 1
  • Lubię to! 1

Nick:Marszal

Powód:Brak zaangażowania i chęci poświęcenia czasu na biznes

Wyjaśnienie:chciałbym o zdnięcie mnię z czarnej listy owego biznesu chciałbym powrócić kiedyś  do was Nigdy nie powtórzy się taka sytacja 

Edytowane przez Marszal
  • Super 1
  • Haha 4

W dniu 7.03.2022 o 22:23, Marszal napisał:

Nick:Marszal

Powód:Brak zaangażowania i chęci poświęcenia czasu na biznes

Wyjaśnienie:chciałbym o zdnięcie mnię z czarnej listy owego biznesu chciałbym powrócić kiedyś  do was Nigdy nie powtórzy się taka sytacja 

Decyzją zarządu Project News zostajesz zdjęty z czarnej listy. 

• Super 1
  • Nie lubię tego 1

Nick: parekulek_kuduro

Powód: Łamanie regulaminu, niegodne reprezentowanie biznesu.

Wyjaśnienie: Jeździłem limuzyną biznesową na g, no i nie zgłosiłem tego, że inny członek to robi. Ogólnie to chciałbym być zdjęty z czarnej listy, bo nie chce na takiej widnieć i możliwe, że kiedyś będę chciał powrócić w wasze szeregi.

• Haha 2

1 minutę temu, parekulek_kuduro napisał:

Nick: parekulek_kuduro

Wyjaśnienie: Jeździłem limuzyną biznesową na g, no i nie zgłosiłem tego, że inny członek to robi. Ogólnie to chciałbym być zdjęty z czarnej listy, bo nie chce na takiej widnieć i możliwe, że kiedyś będę chciał powrócić w wasze szeregi.

Wspólną decyzją Zarządu Project News nie zostajesz zdjęty z czarnej listy. Spróbuj napisać apelację o zdjęcie z niej w przyszłym miesiącu (30 dni).

• Super 1

Nick: parekulek

Wyjaśnienie: Miałem napisać apelacje po upłynięciu 30dni, a więc to robię. Tak jak pisałem wcześniej zostałem wpisany za jazdę nie przypisanym autem, żałuję tego bardzo. Nie wiedziałem, że mogę ponieść takie konsekwencje swojego czynu. Raczej mój pobyt nie był nasączony złą energią, byłem bardzo aktywny, podczas mojego krótkiego okresu pobytu byłem nawet pracownikiem tygodnia. W niedalekiej przyszłości prawdopodobnie chciałbym powrócić w szeregi redakcji. Jeszcze raz bardzo przepraszam za popełnione czyny.

3 minuty temu, parekulek napisał:

Nick: parekulek

Wyjaśnienie: Miałem napisać apelacje po upłynięciu 30dni, a więc to robię. Tak jak pisałem wcześniej zostałem wpisany za jazdę nie przypisanym autem, żałuję tego bardzo. Nie wiedziałem, że mogę ponieść takie konsekwencje swojego czynu. Raczej mój pobyt nie był nasączony złą energią, byłem bardzo aktywny, podczas mojego krótkiego okresu pobytu byłem nawet pracownikiem tygodnia. W niedalekiej przyszłości prawdopodobnie chciałbym powrócić w szeregi redakcji. Jeszcze raz bardzo przepraszam za popełnione czyny.

Wspólną decyzją Zarządu Project News zostajesz zdjęty z Czarnej Listy. Mam nadzieję, że w przyszłości będąc w naszych strukturach, nie dojdzie ponownie do takich rzeczy. 🙂

Edytowane przez xHamster
  • Super 2

4 godziny temu, SzalonyAleToSzef napisał:

Nick: SzalonyAleToSzef

Powód: odejscie bez poinformowania 

Wyjaśnienie: Nie zauwazylem kanalu odejscia i napisałem do @xHamster na discordzie ze odchodze i wyszelm z discorda

Wspólną decyzją Zarządu Project News zostajesz zdjęty z czarnej listy. Zdarzają się czasem takie błędy.

Nick: EndriuK

Wyjaśnienie: Jestem niewinnym uczestnikiem tego brzyudkiego incydentu. Nie chce byc na czarnej liście, zebra mi juz taką dała  wystarczy mi taka 

13 minut temu, Mleczny_Lizodup napisał:

Nick: EndriuK

Wyjaśnienie: Jestem niewinnym uczestnikiem tego brzyudkiego incydentu. Nie chce byc na czarnej liście, zebra mi juz taką dała  wystarczy mi taka 

Wspólną decyzją Zarządu Project News, nie zostajesz zdjęty z czarnej listy. Apelacja jest mało przekonująca, żadnej skruchy nie ma w niej. Spróbuj napisać apelację za 30 dni (od dnia dzisiejszego licząc, tj. 09.06.2022)

• Super 1

Nick: Bartek2013

Wyjaśnienie: Sytuacja rodzinna, która spowodowała m.in brak możliwości gry. Chciałbym powrócić do Project News i pełnić swoją funkcje tak jak półtora roku temu. Pozdro!

W dniu 30.05.2022 o 10:16, Bartek2013 napisał:

Nick: Bartek2013

Wyjaśnienie: Sytuacja rodzinna, która spowodowała m.in brak możliwości gry. Chciałbym powrócić do Project News i pełnić swoją funkcje tak jak półtora roku temu. Pozdro!

Wspólną decyzją Zarządu Project News, zostajesz zdjęty z czarnej listy. Na przyszłość proszę nie olewać obowiązków, które deklarujesz wypełniać.

Edytowane przez xHamster

Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Siema! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.