Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Zaloguj się, aby obserwować  
MikeY

Dodanie Bosa/Szefa Na Grove Street (DM)

Polecane posty

Login:  MikeY
Opis propozycji: Siemano, przychodze do was z propozycją o dodanie Boss'a/Szefa na Grove street. Mianowicie, takowy boss będzie do zabicia będzie on posiadał HP o łącznej wartości (4 botów zwykłych na GS), myśle że to zawsze będzie miłym dodatkiem do aktualizacji z DM'em. Co takowy boss będzie mógł zostawić po zabiciu? no i tutaj nachodzi druga część propozycji, otóż po zabiciu takowego Boss'a będzie z niego wylatywała "Paczka Rzadka" "Paczka Normalna" oraz paczka która wylatuje przy szczęściu "Paczka Mityczna" w takowych paczkach po użyciu klawisza R będzie możliwość wylosowania na przykład (Gotówki 1.000$, 5 Magazynków do broni jaką posiadamy, Narkotyki (najlepiej w plastikowych opakowaniach, takich których używają "Policjanci"), jakiejś losowej broni z losową ilością magazynków lub coś co się nada do takich paczek. Myślę że będzie to dobrym pomysłem do wprowadzenia gdyż będzie to dodatkową atrakcją dla starych wyjadaczy serwerowych.
Uzasadnienie: Myśle że nowa ale też fajna aktualizacja przyjmie się na serwer dzięki czemu niektórzy gracze będą walczyli między sobą o takowego bosa/szefa. Fajną opcją będą napewno paczki "Paczka Rzadka" "Paczka Normalna" "Paczka Mityczna" z dodatkowym dropem losowych itemów na strefie DM.

28 minut temu, Polak napisał:

Za dużo metina

Nie za dużo metina tylko lekki powiew świeżości dla nieco nudnej strefy dm...

13 minut temu, Krystianek napisał:

Na nie 

Dokładnie 

Boże ludzie, inni się starają pisać propozycje jakich nie było a wy odrazu dajecie Nie..

Imho Boss to niezły pomysł ale te mityczne i inne skrzynki to trochę za dużo xd

Ty to CJ zawsze wpadniesz na jakiś dobry plan xD

50 minut temu, Polak napisał:

Imho Boss to niezły pomysł ale te mityczne i inne skrzynki to trochę za dużo xd

Nie wiesz co fajne, zgódź się a nie pożałujesz 😄 To ci moge obiecać, pozatym nigdy w metka nie grałem ale chyba zaczne jak już o nim wspomniałeś XD

2 godziny temu, MikeY napisał:

Nie wiesz co fajne, zgódź się a nie pożałujesz 😄 To ci moge obiecać, pozatym nigdy w metka nie grałem ale chyba zaczne jak już o nim wspomniałeś XD

Zgodzić sie to nie problem ale kto skrypt napisze

9 godzin temu, Polak napisał:

Zgodzić sie to nie problem ale kto skrypt napisze

Mój stauuuury chętny

18 godzin temu, PaiR. napisał:

Like_That's_Ever_Gonna_Happen_Banner.jpg

Na NIE

Panie Pair, pan to zawsze jest na nie, nie ważne jaka propozycje bym nie dodał. Milego dnia.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.