Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Zaloguj się, aby obserwować  
Turbo

Propozycja - Plac JD

Polecane posty

Login: Turbo.
Opis propozycji:  Plac JD 
Uzasadnienie:  Wydaje mi sie że zawsze to w jakimś stopniu urozmaicenie mapy serwera i świeże miejsce na serwerze by się przydało do posiedzenia poczillowania 🙂 

Nie oszukujmy się.. I tak nikt tam nie będzie siedział po pierwszym dni a szkoda za chodu na robotę.

NIE!

13 minut temu, WooNski napisał:

Nie oszukujmy się.. I tak nikt tam nie będzie siedział po pierwszym dni a szkoda za chodu na robotę.

NIE!

Siedział czy nie siedział zawsze coś świeżego a co do roboty to tylko minuta roboty jak  i nie krócej 🙂 

6 minut temu, ks.Ferdynant napisał:

2 litery, jeden chat - JD

jos

Nie okłamujmy się, taki dodatek nie wniesie żadnego powiewu świeżości dlatego też jestem na NIE!

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, MikeY napisał:

Nie okłamujmy się, taki dodatek nie wniesie żadnego powiewu świeżości dlatego też jestem na NIE!

Jestem takiego samego zdania. Taki plac mogę wymapować, ale bez sensu jest napis "JD" na środku placu. Chwila roboty i bedzie gotowy. 

Edytowano przez Narez

Haha JD że Jest Dobrze :kekw:

A tak na poważnie to miejsce fajne. Możnaby było zrobić na park, ale propozycja placu z wymodelowanym "JD" to po prostu... no psuje to respekt serwera

Na NIE

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.