Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Zaloguj się, aby obserwować  
Mi_chal*Jumper

Auto mi zniklo

Polecane posty

Napisano (edytowany)

A więc tak zwozilem se auta na domek pojechałem po ostatnie na dm stoje dokładnie w tym miejscu co mi pokazuje pod f5 i nie ma go tam MikeY mi pisał żeby sprawdzić pp albo przecho i też tam nie ma

ID auta to 426

Edytowano przez Mi_chal*Jumper

Witam serdecznie. Robiłeś może reconnecta? Czyli wyszedłeś z MTA i ponownie wszedłeś. W tym może być problem. Jeśli nie podziała to pisz do RCON.

Na parkingu policyjnym sprawdzałeś? Możliwe, że porzuciłeś w nieodpowiednim miejscu i został przeniesiony / zaholowany na parking policyjny. Wtedy wyciągniesz go za opłatą.

Chłopie ja wiem o takich reczach i nie ma go tam bo normalnie stał na dm bo nie chcialo mi sie go brac pewnego dnia kupilem se chate z ziomkiem jadziemy na dma a tam stoje gdzie auto a auto wyparowalo

1 minutę temu, Mi_chal*Jumper napisał:

Chłopie ja wiem o takich reczach i nie ma go tam bo normalnie stał na dm bo nie chcialo mi sie go brac pewnego dnia kupilem se chate z ziomkiem jadziemy na dma a tam stoje gdzie auto a auto wyparowalo

Nie wiem, jest to bardzo dziwna sprawa. Na twoim miejscu wypisałbym wszystkie dane na temat auta. Dodał jakieś screeny. Ułatwi to administracji poszukiwania jej. Kiedy ostatnio je używałeś itp.

23 godziny temu, Mi_chal*Jumper napisał:

MikeY mi pisał żeby sprawdzić pp albo przecho i też tam nie ma

ID auto to 426

Próbował Teleportacji do pojazdu ?

Pozdrawiam i życzę powodzenia 🙂

Pojazd powinien teraz znajdować się w tym miejscu, w którym go pozostawiono ostatnio.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.