Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Project News - Wywiad z Assistant Chief of Police .Mariuszek.

-dzusia-
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BUTGCgU.pngmSu4qkK.png

Witajcie, drodzy czytelnicy, z tej strony Senior Reporter @-dzusia- z Redakcji Prasowej Project News. Dziś przedstawię Wam wywiad z Assistant Chief of Police z frakcji SAPD @.Mariuszek.. Bez zbędnego przedłużania, zapraszam do przeczytania tego materiału!
!LKZ38Vt.png

d: @-dzusia- | M: @.Mariuszek.

d: Witam, z tej strony Senior Reporter @-dzusia- z Redakcji Prasowej Project News. Dziękuję Ci, że zgodziłeś się udzielić mi wywiadu.
M: Witam serdecznie, z tej strony Assistant Chief of Police @.Mariuszek. z San Andreas Police Department.

d: Na początek przedstaw się i opowiedz nam coś o sobie.
M: Jestem dwudziestoletnim chłopakiem, który w ostatnim czasie skończył 5-letnie technikum na profilu technik elektryk. Moimi zainteresowaniami jest piłka nożna, dokładniej liga angielska oraz muzyka i motoryzacja. Aktualnie przygotowuję się do ukochanej matury, w wolnym czasie gram na gitarze, spotykam się ze znajomymi oraz gram w piłkę nożną.

d: Od czego zaczęła się Twoja przygoda na serwerze ProjectRPG i jak tutaj trafiłeś?
M: Na serwer trafiłem dzięki poleceniu moich dwóch znajomych @MYSZONIO oraz @KoDzo. Na początku standardowo katowałem magazyn oraz wykonywałem zadania dzienne w celu szybkiego nabycia sporej ilości reputacji, oraz pieniędzy.

d: Masz jakieś cele na serwerze ProjectRPG?
M: Aktualnie moim jedynym celem jest czerpanie jak największej radości z gry na serwerze. Wszystkie cele, które sobie kiedyś narzuciłem — spełniłem. Posiadam wysokie stanowisko w ukochanej frakcji, posiadam piękne pojazdy oraz byłem w szeregach administracji serwerowej.

d: Na ile wyceniasz swój majątek? Jakie auta posiadasz w swojej kolekcji?
M: Nie mam pojęcia, ile są warte moje pojazdy, ponieważ nie interesuję się gospodarką, większość moich pojazdów robiłem od początku dla frajdy. Na mojej posiadłości znajdziecie takie pojazdy jak camper, bobcat z limitowanymi lampkami, 3 mercedesy, czyli feltzer, schafter i admiral oraz parę innych pojazdów.

d: Gdybyś mógł coś dodać lub zmienić na serwerze, to co by to było?
M: Zbytnio nie mam pomysłu, ale napewno przydałoby się wprowadzić aktualizacje do frakcji.

d: Skąd pomysł na nick?
M: Większości osób zdaje się, że jest to moje imię, lecz nic bardziej mylnego — kiedyś na boisku parodiowałem mojego ówczesnego trenera, przez co koledzy zwracali się po imieniu trenera Mariuszek, a kropki przed i po są ze względu, aby nick mi tego nicku nie zajął.

d: Pełnisz funkcje Assistant Chief of Police we frakcji SAPD. Opowiesz nam coś więcej o tej roli i jej zadaniach? Od jak dawna jesteś w tej frakcji i jakie są Twoje doświadczenia?
M: Do zakresu moich zadań należy pełnienia nadzoru nad dywizjami, zarządem frakcji, sprawdzaniem i wprowadzaniem nowości do frakcji oraz wiele innych zadań. Do frakcji trafiłem poprzez rekrutacje w październiku 2021 roku i od tamtego czasu nieprzerwanie pełnię służbę, awans na stopień Assistant Chief Of Police otrzymałem w czerwcu tamtego roku. Przez dwa i pół roku we frakcji poznałem sporo osób, większość z nich to bardzo pozytywne i przyjazne osoby, również trafiły się te mniej przyjazne, ale z reguły ich żywot we frakcji nie trwał za długo (nie licząc @dero.wydra, całuski). Pełnienie służby zawsze sprawiało mi radość, czy to robienie pościgów, uczestnictwo w RP, bądź eventach albo zwykła interakcja z graczami.

d: Pamiętasz swoją najtrudniejszą interwencję?
M: Podczas swojej służby napotkałem się na różne ciężkie sytuacje, czy to napady na banki, czy to zamachy terrorystyczne, kontrabandy, ale najcięższą sytuacją było uprowadzenie funkcjonariusza podczas służby, naszym zadaniem było schwytanie przestępców oraz odzyskanie znajomego bez szwanku.

d: Jeśli nie SAPD to jaką inną frakcję byś wybrał? A może jest jakiś biznes, który przykuł Twoją uwagę? Powiesz coś więcej o tym, jak byłeś w szeregach administracji?
M: Wydaję mi się, że żadna frakcja na serwerze nie przyniosłaby mi tyle frajdy co ta, ale jak już miałbym zmieniać, to frakcja SAFD wydaje się najciekawsza. Jeśli miałbym wybrać jakiś biznes, to byłoby radio albo pozoranci, w radiu już byłem i dobrze bawiłem się, prowadząc audycje, ale wiadomo PD FM lepsze (kmwtw). W szeregach administracji sumując, byłem około pół roku, gdzie potem zostałem wyrzucony za brak aktywności podczas okresu wakacyjnego. Swój czas w administracji wspominam świetnie, odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach, wspaniała atmosfera oraz profesjonalizm.

d: Na serwerze masz przegrane ponad 1472 godziny. Jak wspominasz ten czas? Są jakieś konkretne osoby, z którymi spędziłeś te chwile
M: Na pewno ten czas wspominam dobrze, sporo śmiechu, głupich akcji, świetnie spędzonych chwil na służbie oraz ze znajomymi. Niestety z biegiem czasu doszedłem do wniosku, że mogłem spędzić ten czas na robieniu rzeczy, które bardziej przydałyby mi się w życiu, ale z pewnością chwil z serwera nie zapomnę. Osób jest wiele, większość to osoby z frakcji SAPD czy z organizacji Fama Et Gloria, ale największe podziękowania dla @MYSZONIO oraz @KoDzo, ponieważ oni wprowadzali mnie na serwer.

d: Jak oceniasz eventy serwerowe? Masz jakieś zastrzeżenia co do nich?
M: Według mnie eventy fabularne są do leciutkiej poprawy, większość eventu fabularnego to jest monotonne jeżdżenie z punktu A do B, można wprowadzić jakieś zadania, w których gracz miałby coś faktycznie do zrobienia, np. w evencie halowenowym w 2021 roku, strzelanie do botów, nie licząc tego aspektu, są znakomite. Eventy, które robi administracja, są fajną odskocznią od codziennej rozgrywki, a eventy biznesów mi się już przejadły.

d: Co najbardziej podoba ci się na ProjectRPG?
M: Kiedyś może bardziej się podobała, ale nadal jest okej — społeczność.

d: Opowiesz coś więcej o organizacji, której jesteś?
M: Jedynie mogę zdradzić, że lepszej nie ma na serwerze.

d: Odchodząc od tematów serwera, chciałbyś opowiedzieć coś więcej o twoich pasjach i zainteresowaniach oraz technikum?
M: W ostatnim czasie zakończyłem 5-letnie technikum na profilu technik elektryk, w tym roku w styczniu zdałem ostatni egzamin, uzyskując tytuł technika. Jeśli matura pójdzie po moich myślach, mam zamiar pójść na politechnikę w podobny kierunek, jaki ukończyłem. Rok temu wróciłem do grania na gitarze, kiedyś uczęszczałem na lekcje, ale po pewnych sytuacjach życiowych przestałem, a teraz mam zamiar powrócić do nich. Obserwuje wydarzenia, które dzieją się w piłce nożnej, głównie jest to tak zwane TOP 5 lig, czyli angielska, hiszpańska, niemiecka, włoska i francuska, ale główną moją uwagę przyciąga ta najlepsza — Premier League, oczywiście śledzę poczynania naszej reprezentacji, ale wiadomo, jak z nią bywa.

d: Gdzie widzisz siebie za 10 lat?
M: Jeśli przeżyję to zapewne w robocie, której będę zarabiał najniższą krajową i której nie lubię.

d: Co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze? Czym się kierujesz?
M: Najważniejsza jest rodzina, przyjaciele i sprawianie sobie radości z życia.

d: Masz jakieś marzenia? Jest jakieś miejsce, które chciałbyś odwiedzić?
M: Jednym z moich marzeń jest zwiedzenie następujących miejsc: Włochy oraz znajdujący się w nich stadion San Siro, Irlandię oraz stadion Anfield w Anglii.

d: Czego się najbardziej boisz?
M: Powrotu bochena na serwer.

d: Mógłbyś opisać siebie w trzech słowach?
M: Głupi, śmieszny, radosny.

d: Na koniec, zapytam jeszcze, czy chciałbyś kogoś pozdrowić.
M: Chciałbym pozdrowić z całego serduszka organizacje Fama Et Gloria, Red Devils oraz wszystkich obecnych i byłych członków SAPD.

d: Dziękuję Ci bardzo za tę rozmowę i życzę dalszych sukcesów!
KsDF6Sj.png

Dziękuję za przeczytanie tego materiału i mam wielką nadzieję, że się Wam spodobał oraz że lepiej poznaliście @.Mariuszek.. Oczywiście jeszcze raz bardzo dziękuję Ci za rozmowę. Na koniec chciałam życzyć Wam, Drodzy Czytelnicy, miłego dnia!
XGwBbve.png

Dla Redakcji Project News

4mrbOpo.png.deab099533627b9d3a1f1b2195dce04f.pngimage.png.dc6d6d14a0ac3387847732e7059ae09e.png

Edytowane przez Kapicki_12
  • Super 16

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Siema! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.