Skocz do zawarto艣ci
Aby otrzyma膰 pe艂ny dost臋p do forum zarejestruj si臋, a nast臋pnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

馃幀 Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e..

Ka3R
 Udost臋pnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e..

- Pilnuje porz膮dku na spawnie siedz膮c z ziomkami

- trzymam sztame z聽SATC

- je艣li widze porzucone auto wzywam sare

- jestem przyjazn膮 i towarzysk膮 osob膮聽

- zarabiam 艣rodki na tworzenie nowych projekt贸w

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e codziennie robie zadanie dziennie i odbieram nagrode dzienn膮

Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e za ka偶dym razem gdy kto艣 dostanie perma pisze "gool"

Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e jak kto艣 we mnie wjedzie pisze "plac"

Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e tankuje tylko 98 bo mnie sta膰

Edytowane przez 666.nzx
  • Haha 2
Odno艣nik do komentarza

-聽Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e...聽 聽Prowokuje SAPD do po艣cig贸w
-聽聽Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e...聽 聽Nie pracuje bez aktywnego statusu premium
-聽聽Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e...聽 聽Gram w pi艂k臋 sweeperami
-聽聽Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e...聽 聽Zanim dobior臋 odpowiedni kolor do pojazdu zmienie聽go 5 razy
-聽聽Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e...聽 聽Lubi臋 pali膰 laczka na spawn
-聽聽Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e...聽 聽Gram na ProjectRPG od 2020 roku

Odno艣nik do komentarza

Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e..聽聽Biore udzia艂 w ka偶dym evencie聽

Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e..聽聽Odpowiadam na ka偶d膮 rekrutacje

Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e..聽Na sweepery m贸wi臋 "kr臋gle"聽

Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e..聽聽Wchodz臋 na serwer po nagrod臋 dzienn膮聽

Odno艣nik do komentarza

Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e..聽codziennie wbijam odebra膰 nagrod臋 dzienn膮.

Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e..聽s艂ucham radia ProjectFM

Jestem graczem ProjectRPG wi臋c to oczywiste, 偶e..聽wbijam zrobi膰 zadanie dzienne.

Odno艣nik do komentarza

Go艣膰
Ten temat zosta艂 zamkni臋ty. Brak mo偶liwo艣ci dodania odpowiedzi.
 Udost臋pnij

• Ostatnio przegl膮daj膮cy 聽聽0 u偶ytkownik贸w

Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.

• Dodaj now膮 pozycj臋...

Powiadomienie o plikach cookie

Siema! Jako, 偶e odwiedzi艂e艣/a艣 nasz膮 stron臋 jeste艣my zmuszeni poinformowa膰 Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie si臋 z tym linkiem: Polityka prywatno艣ci. Umie艣cili艣my na Twoim urz膮dzeniu pliki cookie, aby pom贸c Ci usprawni膰 przegl膮danie strony. Mo偶esz dostosowa膰 ustawienia plik贸w cookie, w przeciwnym wypadku zak艂adamy, 偶e wyra偶asz na to zgod臋.