Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość 2020.06.21 we wszystkich miejscach

 1. 5 likeów
  Tuning Mechaniczny ECU Turbo LPG Zestawy części Uliczne Wyścigowe Drifterskie Torowe Zmiana napędu Inne Dodatki i komponent Podświetlenie licznika Kolor świateł Poszerzenie opon Zwiększenie pojemności silnika Inne Lakiernik Kolor auta Kolor felg Tuning wizualny Felgi Spoilery Spis wszystkich spoilerów CENY TUNINGÓW SĄ PODANE BEZ DOLICZKI TUNERA RESZTA TUNINGÓW WIZUALNYCH ORAZ TUNINGÓW PROGRAMOWYCH ZOSTANIE DODANA ZA JAKIŚ CZAS, GDYŻ MUSZĘ POSPRAWDZAĆ RESZTĘ CEN. MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ SPODOBA I LICZĘ NA SERDUSZKO Oraz bardzo dziękuję tunerowi wizualnemu @Pochciuu za pomoc w sprawdzeniu cen kilku rzeczy, RCONOWI @Volenir w pomocy z cenami w tunerze mechanicznym oraz wizulanym i pomoc przy sprawdzaniu pojemności i ich cen graczowi @Iczowsky Tuning programowy
 2. 5 likeów
  Poniżej zamieszczam listę wszystkich spoilerów dostępnych na serwerze ID: 1000 PRO ID: 1001 WIN ID: 1002 DRAG ID: 1003 ALPHA ID: 1014 CHAMP ID :1015 RACE ID: 1016 WORX ID: 1023 FURY ID: 1049 ALIEN ID: 1050 X-FLOW ID: 1058 ALIEN ID: 1060 X-FLOW ID: 1138 ALIEN ID: 1139 X-FLOW ID: 1146 X-FLOW ID: 1147 ALIEN ID: 1158 X-FLOW ID: 1162 ALIEN ID: 1163 X-FLOW ID: 1164 ALIEN RACZEJ KAŻDEMU SIĘ PRZYDA GDY BĘDZIECIE TUNINGOWAĆ AUTO, JEŻELI TEMAT SIĘ SPODOBA I PRZYDA MOŻECIE ZOSTAWIĆ "Lubię to". WIELKIE DZIĘKI
 3. 4 likei
 4. 4 likei
  Bo w sumie na większości serwerów tak jest, a napisałem tak zeby może się przyjęło i było więcej pracy na serwerku
 5. 3 likei
  Login: Narez Opis propozycji: Praca w której wsiadasz do kutru, wypływasz na morze, łowisz ryby (w kg) jedziesz do wyznaczonego punktu których było by kilka i sprzedajesz tam za ustaloną (zmienną cenę, tak jak na kosiarkach) Uzasadnienie: Według mnie praca ta powinna znaleźć się na serwerze, aby bardziej urozmaicić gracza rozgrywkę i żeby ludzie się nie nudzili na serwerze przez to że muszą chodzić ciągle do jednej pracy bo tylko ona jest opłacalna.
 6. 3 likei
  Jeszcze tylko kilkanaście godzinek i widzimy się na spotkaniu do SAPD
 7. 3 likei
  Tak dokładnie, to by było też fajne
 8. 2 likei
  Login: Narez Opis propozycji: Dodanie na serwer pracy w której latało by się helikopterem (H1, H2) lub jakimś Dodo (L1, L2) i upuszczalo by się jakieś paczki lub inne przedmioty, i za określoną ilość punktów RP można by było odblokować wyższy level w danej pracy (np. 700RP - H1 1000RP - H2). (Nazwy wziąłem z jego popularnego oraz gównian... serwera, bo swoich nie umiałem wymyślić ) Uzasadnienie: myślę że jest to dobry pomysł, ponieważ zawsze dodało by to na serwer kolejnej pracy która mogła by być przyjemna i nie za trudna, nie nudzili by się tak ciągle w jednej pracy i można by było wykorzystać "prawo jazdy " na samoloty.
 9. 2 likei
  To co napisał MikeY jest dobrym pomysłem, ja napisałem propozycje żeby też inni się wypowiedzieli a administracja miała więcej pomysłow. Mój to była taka propozycja która nie była jakoś udoskonalona a teraz @MikeY i ty @BlueR bardzo ładnie to udoskonaliliście.
 10. 2 likei
  Login: KhirX Opis propozycji: Dodanie opcji do tunera visualnego, jakim byłoby przyciemnianie szyb, do pewnego momentu były by legalne tak jak to jest czyli tył i boki, ale była by też opcja nielegalna dania przednich szyb. Uzasadnienie: Będzie to kolejny fajny tuning do auta.
 11. 2 likei
  Plan dobry, aczkolwiek zrobiłbym to na zasadzie kuriera - poziomy pracy, Pierwszy poziom - Dodo ( wlatywa jest w punkty) Drugi poziom - Cropduster ( gaszenie pożarów czy coś w tym stylu) Trzeci poziom - Nevada ( transport powietrzny ładunków) Coś na ten styl, moim zdaniem lepiej by funkcjonowało. Jest to oczywiście moje zdanie.
 12. 2 likei
  Tak jak moi przedmówcy pisali, SAPD posiada już migające światła i to wystarczy. Nie chcemy, aby niepotrzebnie cywile z powodu posiadania migających lamp bawili się w SAPD. @Agent bardzo dobrze podsumował "Jak chcecie mrygające lampy, to gaście i je zapalajcie sobie pod shiftem"
 13. 2 likei
 14. 2 likei
 15. 2 likei
  Zapraszam wszystkich serdecznie do wypowiedzi w temacie który dodałem w dziale propozycji Udanej nocy
 16. 2 likei
  Login: MikeY Opis propozycji: Witam, piszę tą propozycje z myślą o graczach którym przejadły się obecne prace dorywcze. Mianowicie Praca Transportera Powietrznego, Praca transportera powietrznego będzie specjalizowała się tym że będzie to praca unikalna jakiej nie było dotychczas, Praca transportera powietrznego będzie miała za zadanie transportowanie samolotem (AT-400) pojazdów do salonów, W takim transportowcu byłyby 3 lvle dostępne zarówno do ulepszania pracy jak i do większych zarobków. Na początku będzie wymagana licencja lotnicza L, Po rozpoczęciu pracy udajemy się pojazdem lotniskowym (Tug) w miejsce zaznaczone na mapie będą to (Hangary) w których będą rozmieszczone pojazdy losowe. Po dojechaniu na miejsce będziemy mogli ujrzeć różnorakie pojazdy które będą do przetransportowania samolotem, aby przetransportować je obok samolotu będziemy mieli do użytku pojazd o nazwie (Packer). Po umieszczeniu owych pojazdów na pace pojazdu Packer będziemy musieli przetransportować pojazdy obok samolotu, po dostarczeniu pojazdów obok samolotu na Transportowiec będziemy mogli załadować max 8 pojazdów osobowych lub ciężarowych lekkich w typ (Burrito). Po zaladunku pojazdów na pake transportowca będzie ona się zamykała automatycznie, Dajmy na to że lecimy z miasta (Las Venturas). Podchodzimy do lądowania w mieście (San Fierro), po lądowaniu udajemy się bezpośrednio pod hangar w którym będzie ustawiony pojazd marki (Packer), będziemy mieli za zadanie zjechania z rampy samolotowej oraz załadowania pojazdów na Packera, po umieszczeniu owych pojazdów będziemy mieli zadanie rozmieścić je po salonach które są obecnie na serwerze tzn (Salon San Fierro, Salon DownTown, Salon Fort Carson Oraz Salon motocykli w Los Santos) Wynagrodzenie będzie zależne od kilku ważnych kwestii, mianowicie od uszkodzeń pojazdów, od zaangażowania do pracy oraz wielu innych czynników które trzeba będzie spełnić. Uzasadnienie: Myślę że jest to unikatowe rozwiązanie o dodanie nowej a zarazem całkiem fajnej pracy, z pewnością będę myślał jak można rozwinąć daną prace i jeżeli ktoś nie będzie miał pomysłu jak wymapować owy teren to również przychodze z takową pomocą.
 17. 2 likei
  Jeśli można się wtrącić...to mam pytanie.Czy ta droga którą widać na ss i chcesz dać tam brame nie jest przypadkiem publiczna?Przecież żeby dojechać do posiadłości jest jeszcze spory kawałek.
 18. 2 likei
 19. 2 likei
  Tak dokładnie, gdy najedzie się na napis "Felgi" można przejść także do twojej rozpiski
 20. 2 likei
  Jestem jak najbardziej na NIE Czemu? Z tego co mi wiadomo to policja ma migające policyjne światła, jest to zbędne dla graczy.
 21. 2 likei
  Dobre udoskonalenie do tego co napisałem, mniej więcej o to mi chodziło. Bardzo dobry plan
 22. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 23. 2 likei
  Jestem na TAK, jak będzie na serwerze dużo prac graczą nie będzie się nudzić bo będzie można iść do jakiej kolwiek pracy na zmianę.
 24. 2 likei
  A to nie tak że to można sobie samemu wyłączyć pod F5 albo w ustawieniach gry?
 25. 1 like
  Nazwa organizacji: Most Wanted Nazwa pierwszego działu: Management Nazwa drugiego działu: Members Hasła podane w wiadomości prywatnej.
 26. 1 like
  Jak najbardziej jestem na TAK, chociażby z tego względu iż nie będzie trzeba wydawać milionów żeby dopasować co się chce konkretnie.
 27. 1 like
 28. 1 like
  Siema siema jestes bania
 29. 1 like
  Jestem za, byłby to pierwszy serwer na którym bym zakupił przyciemnienie szyb ;D
 30. 1 like
  Jestem Za, nie będzie problemów, że "nie wiedziałem jak wyglądają, bo nie można."
 31. 1 like
  Tak jak @BlueR napisał, AT-400 jest nawet za duży na standardy SA. Propozycja jest dobra, nawet bardzo aczkolwiek jeśli miałoby to jakiś sens to zmieniłbym owy samolot na Nevade mniejszy, który pomieści ok. 5 aut ( mogę się mylić).
 32. 1 like
 33. 1 like
 34. 1 like
  Fajny pomysł rozbudowany niż na innym serwerze. Moim zdaniem jak najbardziej powinien pojawić się na serwerze - przyciemnianie wszystkich szyb w procentach, np. 30%, 60%, 90% i te przyciemnianie w 30-60% były, by legalne, a te w 90% nielegalne i karane przez SA Police Department. Dodatkowo myślę, że pojazdy SWAT, by nie pogardziły takim drobnym dodatkiem, który sporo doda do wizualnego podejścia do frakcji.
 35. 1 like
  Może jeszcze żeby dodali na serwer dla aut cywilnych migajace koguty do tych świateł...?JESTEM NA NIE
 36. 1 like
  Co do jakiegokolwiek czerpania korzyści na strefie DM przy jej wyłączeniu nawet nie wchodzi w grę, ponieważ wszystko jest wtedy całkowicie zablokowane (podnoszenie paczek, pieniędzy, itp...). Z tego co można zauważyć na tych dwóch ss'ach, to @MikeY masz pełny pasek z życiem, więc raczej taran nie wchodzi w grę, przynajmniej go na tych zdjęciach nie widać. Natomiast wypowiedź @Fuksi'ego zmienia postać rzeczy, ponieważ sam się przyznał do złamania regulaminu Strefy DM (1. Zabrania się przeszkadzania w rozgrywce na strefie DM będąc nietykalnym.), poprzez blokowanie paczek innym graczom na DM. W takim razie skargę przyjmuję i nakładam na oskarżonego karę zabrania prawa jazdy na 2h z powodu złamania regulaminu Strefy DM.
 37. 1 like
  Razem z Szpilą napotkaliśmy się na takiego gracza jak tak robił Volenir powiedział że można tak robić to też robimy tak.Szpila posiada nagranie jak gracz zaczął tak jezdzić na dm z opcją wyłączoną. Pozdrawiam serdecznie życzę miłego wieczoru
 38. 1 like
  Nie rozjechałem was tylko poprostu chciałem zasłonić skrzynie Pozdrawiam serdecznie życzę miłego wieczoru
 39. 1 like
  Nie rozumiem pisanie skargi bo sama opcja jest w grze Ustawienia i wyłaczasz dm Pozdrawiam serdecznie życzę miłego wieczoru
 40. 1 like
  Osobiście jestem za dodaniem komendy administracyjnej, która działała by gdy siedzimy w pojeździe i zawarte były by tam informacje: - który to model pojazdu na serwerze, - rgb lamp - pierwszy i drugorzędny kolor pojazdu (rgb)
 41. 1 like
  Spis felg wraz z podglądem wizualnym znajduje się w osobnym temacie: Dzięki za przygotowanie takiej rozpiski! Teraz będzie można odsapnąć od pytań o konkretne części i ich ceny.
 42. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 43. 1 like
  Jak chcecie mrygające lampy, to gaście i je zapalajcie sobie pod shiftem... Beznadziaja! Za same kolorowe lampy SAPD powinno karać.
 44. 1 like
  Login: Narez Opis błędu: W pojazdach typu Jester, Sultan itp. W który można wymienić zderzaki, lub progi bardzo często dodatki wizualne lekko odstają lub mają lekko inny kolor i dość brzydko to wygląda. Miejsce występowania: Zderzaki w Jesterze, progi itp w wielu innych pojazdach
 45. 1 like
 46. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 47. 1 like
  siema jaca, lecimy z tym biciorem?
 48. 1 like
 49. 1 like
  Propozycja fajna, ale nie na ten moment - jak wiemy, pozostałe frakcje są i będą puste na razie, bo brakuje graczy, więc kolejna aktualnie zbędna bo nie będzie co robić i tak
 50. 1 like
  Zakup pierwszego pojazdu Salon pojazdów Po mapie rozmieszczonych jest masa salonów pojazdów zawierające pojazdy klas: niskich, średnich, terenowych, wysokich i jednośladowych. Salon oznaczony jest na mapie ikonką samochodu: . Każdy z nich zawiera unikalną ofertę pojazdów w różnych przedziałach cenowych. Z racji, że z początku możesz nie mieć wiele pieniędzy, możesz udać się do Komisu "U Mirka" w Whetstone w Angel Pine, gdzie znajduje się sprzedaż pojazdów klasy niskiej. Giełda Alternatywną drogą kupna pojazdu jest odkupienie od innego gracza. Do tego przeznaczona jest giełda , na której gracze mogą wystawić zalegające w przechowalniach pojazdy. Wystawiony pojazd możesz obejrzeć z każdej strony, a jeżeli jesteś zainteresowany kupnem, napisz do sprzedawcy i umów się na wymianę w budynku przeznaczonym do wymian. Musi on Cię zaprosić do wymiany i wtedy dokonacie transakcji. Oczywiście nikt wam nie zabrania się targować! Tu droga jest wolna. Jeżeli masz już swój pierwszy pojazd - niezmiernie mnie to cieszy! To już jest koniec wątku tego poradnika. Mam nadzieję, że gra na serwerze będzie sprawiała Ci maksymalną przyjemność. Jeżeli masz jakieś pytania, nie bój się ich zadawać na naszym Discordzie, Chatboxie czy w grze - jesteśmy chętni do pomocy. Witaj na ProjectRPG! Wątek będzie aktualizowany, gdy tylko będzie potrzeba wyjaśnienia nowych części rozgrywki.
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.