Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość 2020.05.11 we wszystkich miejscach

 1. 4 likei
 2. 3 likei
  Nie musze chyba nic mówić. ODDAJE
 3. 3 likei
 4. 3 likei
 5. 2 likei
  11.05.2020 - Ulepszono wyświetlanie avatarów w grze - Dodano pracowników tygodnia. W każdy poniedziałek o godzinie 0:00, trzy najlepsze osoby w danej pracy dorywczej otrzymają bonus do jej zarobków na dany tydzień.
 6. 2 likei
 7. 1 like
  Login: MateuszDaf Opis propozycji: Tak jak w temacie dodanie na serwerze frakcji San Andreas Road Asisstance (SARA), a czym w ogóle jest ta frakcja? Otóż frakcja SARA jest to innaczej Pomoc Drogowa. Na serwerze by najbardziej zajmowała się odholowywaniem pojazdów na parking policyjny i nie tylko tym oraz większymi ilościami RP takie jak np: Wymiana nawierzchni, wymiana żarówek, malowanie pasów oraz wiele wiele więcej. Uzasadnienie: Kolejna frakcja dla graczy których lubią coś nowego również frakcja pilnowała by porządku na drodze żeby gracze nie parkowali sobie gdzie tylko by się im podobało. Myślę, że propozycja moja spodobała się wam oraz piszcie komentarze co o tym sądzicie.
 8. 1 like
  UID lidera: 27 Nazwa rangi lidera: Szef UID vlidera: 28 Nazwa rangi vlidera: Doradca Nazwa rangi podstawowej: Żołnierz UID członków organizacji: 2, 27, 28, 35, 32 Posiadasz wymaganą kwotę na utworzenie organizacji?: Tak
 9. 1 like
  Nie będziemy nikomu zabierać Ich majątków - jedyne co możemy w tymi kierunku zadziałać to zwiększyć ilość warsztatów. Ze strony graczy mogą oni się dogadać z właścicielami o współlokatorstwo.
 10. 1 like
  Login: krzys Serial: D13416BFDE0188C8100074E58AF8BE42 Data nadania kary: 11.05.2020 Długość kary: 7dni Powód: Grasz, żeby odwalać Wyjaśnienie: Witam pana Polaka i całą administarcję chciał bym bardzo was przeprosić za swoje zachowanie. To już nigdy się nie zdarzy. Lecz bardzo się źle czuje z tą karą na sumieniu i bardzo was przepraszam za to zachowanie to już nigdy się nie powtórzy obiecuję wam.
 11. 1 like
 12. 1 like
  10.05.2020 - Dodano podgląd montowanych części w tuningu wizualnym
 13. 1 like
 14. 1 like
 15. 1 like
  Z racji wysokiego stanowiska we frakcji decyzja o nałożeniu bana była podjęta na podstawie łamania regulaminu serwera i frakcji, tj.: ----Serwer 4. Użytkownik powinien zachować pełną kulturę wypowiedzi przy interakcji ze społecznością Serwera. 13. Zabrania się oszukiwania i utrudniania gry Graczom oraz Administracji. ----Frakcja §2 Obowiązki pracownika 3. Dbać o dobro frakcji, chronić jej mienie oraz zachować w tajemnicy informacje, których ujawnienie mogłoby narazić frakcję na szkodę; 5. Przestrzegać przepisów ruchu drogowego 6. Pracownik podczas przerwy ma obowiązek wpisać /s2 (przerwa) komenda /s3 oznacza powrót do obowiązków. §4 Aktualne zasady i ograniczenia 3. Pracownik nie może załatwiać spraw prywatnych będąc na służbie. Blokada została nałożona po dogłębnym sprawdzeniu Twojego zachowania przez Administrację serwera, informacje na ten temat zostały przekazane liderowi frakcji SATC oraz opiekunowi frakcji. Decyzją Administracji skracamy tego bana do 7 dni i w związku z powyższym, zakazujemy również podejmowania roli we frakcjach od Zarządu, wzwyż. Blokada zostanie zdjęta dnia 13.05.2020 o 17:26.
 16. 1 like
  Spis felg do tuningu wizualnego razem z cenami Offroad - 1400$ Shadow - 3500$ Mega - 2800$ Rimshine - 1800$ Wires - 2400$ Classic - 3000$ Twist - 2200$ Cutter - 2690$ Switch - 2300$ Grove - 3200$ Import - 3100$ Dollar - 1000$ Trance - 4100$ Atomic - 1600$ Ahab - 4500$ Virtual - 2900$ Access - 2500$ Wybrane felgi możecie zamontować w swoich pojazdach u tunera wizualnego w Fort Carsson i Los Santos pod ikonką niebieskiego klucza: Pamiętajcie, że aby można było cokolwiek zmienić, drugi gracz musi zaoferować Wam usługę, więc tylko i wyłącznie właściciel warsztatu i jego "współlokatorzy" mogą wykonać tę usługę.
 17. 1 like
  Regulamin Serwera 1. Rejestracja na Serwerze oznacza w pełni akceptację poniższego regulaminu. 2. Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 3. Nazwa konta Użytkownika nie powinna zawierać wulgaryzmów oraz powinna być zgodna z ogólnie przyjętymi zasadami moralnymi i etycznymi. 4. Użytkownik powinien zachować pełną kulturę wypowiedzi przy interakcji ze społecznością Serwera. 5. Zabrania się wszelkich działań mogących pogorszyć sytuację gospodarczą Serwera. 6. Wszelkie konta Użytkowników, ich zawartość i majątek są własnością serwera ProjectRPG. 7. Administracja ma prawo nałożyć permanentną lub czasową blokadę konta w przypadku łamania Regulaminu. 8. Surowo zabroniona jest reklama innych serwerów oraz rozmowa o nich. 9. Absolutnie zabrania się współdzielenia konta bądź majątku. 10. Administracja nie odpowiada oraz nie rozwiązuje spraw oszustw przy pożyczaniu majątku przez innych Graczy. 11. Zabroniony jest handel majątkiem uzyskanym na serwerze używając realnej gotówki. 12. Na serwerze obowiązuje zakaz DM'u (deathmatch'u) na Graczach poza wyznaczonymi strefami. 13. Zabrania się oszukiwania i utrudniania gry Graczom oraz Administracji. 14. Zakazuje się wykorzystywanie pojazdów przeznaczonych do pracy do własnych celów. 15. Zabrania się dyskryminowania innych osób. 16. Zabrania się wykorzystywania bugów gry. W przypadku znalezienia, należy jak najszybciej zgłosić go do odpowiedniego działu na Forum. 17. Zabrania się podszywania pod Administrację Serwera. 18. Zabrania się floodowania oraz spamowania na czacie Serwera. 19. Zabronione jest prowadzenie rozmów na tematy religijne, rasistowskie, ksenofobiczne oraz tematy uważane powszechnie za niestosowne. 20. Każda twórczość graczy przekazywana Projektowi staje się jego własnością. 21. Zabrania się używania nazw konta Użytkownika, które są zbliżone do tych, jakie ma Administracja. W przypadku nieświadomego naruszenia tego punktu, należy zgłosić ten fakt do Administratora, który pomoże przy zmianie nazwy. 22. Administracja zastrzega sobie prawo do edycji regulaminu w każdej chwili, respektując zasadę Lex retro non agit. 23. Kwestie nieujęte w Regulaminie rozpatrywane są indywidualnie przez Administrację. 24. Omijanie kar nałożonych przez Administracje będzie surowo karane. Regulamin rozgrywki 1. Zabrania się przeszkadzania w rozgrywce na strefie DM będąc nietykalnym. 2. Zabronione jest spamowanie zgłoszeniami (reportami/raportami). Ostatnia aktualizacja: 28.05.2020 23:44 Administracja Serwera
 18. 1 like
  Informacje Aby utworzyć organizację osoba tworząca wątek musi spełniać wszystkie wymagania wymienione poniżej: - 30,000$ na swoim koncie bankowym. - 700 Respektu ze strony Lidera. - Przynajmniej 4 chętnych członków (Każdy z nich powinien mieć co najmniej 300 Respektu przy tworzeniu organizacji). - Nazwa organizacji oraz nazwy rang spełniające podstawowe zasady Netykiety. - Każdy gracz wymieniony w "UID członków organizacji:" zobowiązany jest do wypowiedzenia się w wątku tworzenia organizacji. - Zakazuje się popędzania Opiekuna w celu szybszego sprawdzenia wniosku. Wzory dot. tworzenia organizacji Tworzenie organizacji Wypowiedź każdego członka w wątku tworzenia organizacji
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.